Klaipėdos Maris RK

Klaipėdos Rotary klubas „Maris“ įsteigtas 2003 metų balandžio 3 dieną. Į tarptautinio judėjimo gretas klubas priimtas 2004 metų sausio 20 dieną, o vasario 7-ąją iškilmingai inauguruotas. Klubo krikštamotė – Danijos Odensės RK prezidentė Lene Schmidt-Petersen. „Maris“, šiuo metu turintis 28 narį, vadovaujasi vizija tarnauti kitiems ir skatinti gerą valią bei supratimą.
Daugiau

Tarp klubo remiamų projektų yra Vyskupo Motiejaus Valančiaus raštų moksleivių meninio skaitymo ir rašinio konkursas, Klaipėdos nevalstybinė specialioji pagrindinė mokykla „Svetlačiok“, 1200 litų kasmetinės stipendijos dviems gabiems studentams. „Maris“ taip pat parėmė Klaipėdos „Medeinos“ specialiąją mokyklą, globos namų „Rytas“ vaikus, įrengė žaidimų aikštelę Saugų globos namų vaikams, padėjo Klaipėdos vaikų ligoninei įsigyti įrangos, prisideda prie geltonųjų autobusiukų akcijos vežant kaimo vaikus į teatrą.

Klubo susitikimų laikas ir vieta: pirmadieniais 12 val., viešbučio „Ararat All Suites Hotel“ konferencijų salė, Liepų g. 48A, Klaipėda.

Susitikimai

Viešbučio „Ararat All Suites Hotel“ konferencijų salė,