Vilniaus RK

Vilniaus Rotary klubo įkūrimo pradžia nusitęsia į tolimą praeitį, į 1939 m. Klubo įkūrėjas ir pirmasis jo prezidentas buvo profesorius, teisininkas, Lietuvos dvarininkas Mykolas Römeris. Tačiau 1940 m. birželio 5 d. Sovietų Sąjungai okupavus Lietuvą, Vilniaus Rotary klubas buvo priverstas nutraukti savo veiklą. Kai Lietuva atgavo nepriklausomybę, būrelis Rotary judėjimo entuziastų nusprendė susivienyti ir įkūrė Vilniaus Rotary klubą. 1992 m. lapkričio mėn. 6 d. Vilniaus Rotary klubas buvo oficialiai priimtas į Tarptautinę Rotary organizaciją ir klubui buvo įteiktas sertifikatas. Šiuo metu klubą sudaro 59 skirtingų profesijų, tačiau vienijami bendrų tikslų žmonės.

Klubo veikla

Sutikti Belgijos Rotariečiai Vilniaus savivaldybėje

Sutikome Belgijos Namiuro Rotariečius, kurie atvyko dviračiais ir atliko gražią paramos akciją Arkos bendruomenės globojamiems neįgaliems vaikams.
2015-09-21 | Paskelbė: rolandas.statulevicius

Susitikimai