Vilniaus-Kauno Dipolio RK

RK „Dipolis“ – tai Vilniaus ir Kauno Rotary klubas, vienijantis klubo narių ir jaunosios, perspektyviosios kartos energiją bendram tikslui – sutelkti turimus žmogiškuosius išteklius, dalintis sukaupta patirtimi, kartu kelti Lietuvos gerbūvį. Klubui priklauso 29 nariai.
Daugiau
RK „Dipolis“ – tai dviejų didžiausių  Lietuvos miestų – Vilniaus ir Kauno – Rotary klubas, vienijantis klubo narių ir jaunosios, perspektyviosios kartos energiją bendram tikslui – sutelkti  turimus žmogiškuosius išteklius, dalintis sukaupta verslo ir gyvenimiškąja patirtimi, kartu kelti Lietuvos gerbūvį.

2006 metais įkurtam klubui šiuo metu priklauso 29 nariai. Savo veikloje RK „Dipolis“ daugiausia dėmesio skiria gabiems, perspektyviems jaunosios kartos žmonėms. Rengiami įvairūs mokymai vyresniųjų klasių moksleiviams, dirbama su mažiau galimybių turinčiu jaunimu. Vienas didžiausių klubo projektų – jau keleri metai iš eilės organizuojama Rotary Lyderystės mokykla, skirta aukštųjų mokyklų studentams. Klubas savo globotiniams teikia visapusę paramą, dalyvauja jų renginiuose, kviečiasi į savuosius. Dipoliečiai savo pavyzdžiu rodo, kad bendradarbiavimas, atvirumas ir draugiški ryšiai gali atnešti visuomenei didžiulės kultūrinės, intelektinės ir dvasinės naudos.

Klubo susitikimų laikas ir vieta: ketvirtadieniais 19 val., restorane „Bačkonys“, greitkelio Vilnius-Kaunas 60-as kilometras.

 

Naujienos

200 laimingesnių moksleivių

Visą mėnesį nuo lapkričio 9 dienos Rotary Klubo „Dipolis“ atstovai lankėsi 5 Kauno gimnazijose ir kalbėjosi ypač jautria tema- apie savižudybes. Daug ką stebino tai, jog apie „karą...
2016-12-09 | Paskelbė: aurelijus.daskevicius

Dipolio RK suorganizavo ATPAŽINK IR PAKALBĖK savižudybių prevencijos renginį

RK Dipolis suorganizavo „ATPAŽINK IR PAKALBĖK" projekto (Savižudybių prevencija jaunimo 15-24 amžiaus tarpe Vilniaus ir Kauno regionuose) mokymus, kurie sulaukė susidomėjimo ir...
2015-09-24 | Paskelbė: deividas.jakuntavicius

Susitikimai

Restoranas „Bačkonys“
Ketvirtadieniais 19 val.
Bačkonys (60km nuo Vilniaus)