Klaipėdos Aditės RK

Klaipėdos Rotary klubas „Aditė“ – pavadintas senovės indų deivės, visatos ir dievų motinos, vardu – yra pirmasis Lietuvoje rotariečių klubas, kurio narės tik moterys. Įkurtas 1993 metais Nijolės Požarskienės, klubo pirmosios prezidentės, iniciatyva, RK „Aditė“ į tarptautinį Rotary judėjimą įsijungė 1996 m. vasario 22 d., kai buvo pasirašytas čarteris. Klubo krikštatėviai Danijos Sct. Jacob klubo rotariečiai.
Daugiau
Klaipėdos Rotary klubas „Aditė“ – pavadintas senovės indų deivės, visatos ir dievų motinos, vardu – yra pirmasis Lietuvoje rotariečių klubas, kurio narės tik moterys. Įkurtas 1993 metais Nijolės Požarskienės, klubo pirmosios prezidentės, iniciatyva, RK „Aditė“ į tarptautinį Rotary judėjimą įsijungė 1996 m. vasario 22 d., kai gavo savo čarterį iš Danijos Sct. Jacob rotariečių.

Klubo susitikimų laikas ir vieta: pirmadieniais 17 val. 30 min., viešbučio „Ararat“ konferencijų salėje, Liepų g. 48A, Klaipėda 92107.

Naujienos

Geltonieji autobusiukai į kalėdinę muzikos šventę Klaipėdoje atveš per 400 gimnazistų

Didžiųjų Švenčių – Šv. Kalėdų ir Naujųjų Metų laukimas.
2019-11-21 | Paskelbė: violeta.uleviciene
2019-10-10 | Paskelbė: violeta.uleviciene

Susitikimai

Viešbutis "Ararat"
Pirmadieniais 17 val. 30 min.
Liepų g. 48A, Klaipėda