Vilniaus International RK

Vilniaus tarptautinis Rotary klubas vienija ne tik Lietuvoje gyvenančius užsieniečius, bet ir lietuvius, todėl pagrindinė bendravimo kalba – anglų. Įsteigtas 2003 metais, šiuo metu tai vienas aktyviausių ir gausiausia narių turintis klubas Lietuvoje.
Daugiau
Vilniaus tarptautinis RK organizuoja vaikų vasaros ir neįgalių vaikų stovyklos, padeda įsigyti įrangą Lietuvos ligoninėms, išdalijo spintas knygų ligoninių skyriams ir vaikų namams. Klubas yra pirmojo Lietuvoje tarptautinio interact klubo globėjas.

Klubo susitikimų laikas ir vieta: antradieniais 12 val. 30 min. viešbutyje „Radisson Blu Astorija“, Didžioji g. 35/2, Vilnius. Paskutinis mėnesio antradienis – vakarinis susitikimas.

Klubo naujienos

Informacija Rotary klubams apie ilgalaikius jaunimo mainus

Pradedama atranka Rotary ilgalaikiams moksleivių mainams 2014-2015 mokslo metais - aktuali informacija Lietuvos Rotary klubams
2013-12-15 | Paskelbė: viktorija.trimbel

Susitikimai

Viešbutyje „Radisson Blu Astorija“
Antradieniais 12 val. 30 min. Paskutinis mėnesio antradienis – vakarinis susitikimas.
Didžioji g. 35/2, Vilnius