Vilniaus Senamiesčio RK

Vilniaus senamiesčio Rotary klubas įkurtas 1997 m. birželio mėn. 17 d. Įkūrimo dieną klubo sąrašuose buvo 31 narys. Šiuo metu klubas vienija 39 Lietuvos verslo žmones ir valstybės tarnautojus. Klubas dalyvauja Rotary International finansuojamuose projektuose, taip pat vykdo daug labdaros projektų savo lėšomis. Klubas remia ne pavienius asmenis, bet skiria paramą visuomenei svarbiems projektams. Ženkli projektų dalis yra orientuota į moksleivių bei studentų ugdymą.
Daugiau

žiūrėti www.vilniaussenamiesciork.lt

2013-10-15

Susitikimai

Viešbutis Šekspyras
Kiekvieną ketvirtadienį, 18:00.
Bernardinu g. 8/8, Vilnius
Klubo susirinkimas prasideda nuo neoficialaus bendravimo tarp klubo narių 18:00 kiekvieną ketvirtadienį.
Oficialaus susirinkimo pradžia - 18:30.
Susirinkimas trunka iki 19:30.