Vilniaus Šv. Kristoforo RK

Vilniaus Šv. Kristoforo Rotary klubas susibūrė 2002m pabaigoje, o 2003m gavome čarterį, žymintį Rotary klubo veiklos pradžią. Pirmasis prezidentas Viktoras Majauskas. Šiuo metu klube 40 narių, iš jų 9 moterys. Rotary šeimoje esame unikalūs savo nariais, jaunatviškumu ir vieningumu.
Daugiau
Klubo veiklą vienu sakiniu galėtume apibūdinti taip - mes kuriame namus ir suteikiame sparnus. Nuo 2011m Šv. Kristoforo Rotary klubo organizuojama tarptautinė sklandymo stovykla garsina klubą ir Lietuvos Rotary visame pasaulyje. Klubo labdaros projektai skirti ugdyti gabius ir socialiai remtinus vaikus.

Susitikimai

Viešbutis "Kempinski"