Klaipėdos ITC "Į žvaigždes" (AD-ASTRA)

Interact klubai yra Rotary “šeimos” dalis, skirti jaunimui, nuo 12 iki 18 metų, norintiems kurti ir prisidėti prie įvairių Rotary klubų projektų, padėti kitiems, ugdyti lyderio savybes, skatinti tarptautinius ryšius ir gerą valią.
Daugiau
Interact tikslai:
  • Išgirsti, pajausti, suprasti, padėti;
  • Tobulinti lyderio savybes ir asmeninę vertybių sistemą;
  • Būti rūpestingu ir padėti kitiems;
  • Suprasti atsakomybės vertę ir sunkų darbą;
  • Skatinti tarptautinius ryšius ir gerą valią.
Praeitais metais organizavome kartu su buvusia Rotary Akademijos studente, dabar Klaipėdos Senamiesčio RAC nare, akciją "Šiaurės šunys šildo vaikų širdis", kuri buvo skirta daugiavaikių šeimų vaikams, joje vaikučiai galėjo pasivažinėti šunų kinkiniais.
 
Kartu su ŠMM, LMP, Klaipėdos savivaldybės administracijos Švietimo skyriumi ir Kastaneda organizavome du flashmobus (2011 m. ir 2012 m. birželio 1d.), kurie buvo skirti Tarptautinei vaikų gynimo dienai paminėti. Pirmasis buvo šokio, o antras - dainos. http://www.youtube.com/watch?v=ppnk1o1g1v8 http://www.youtube.com/watch?v=vaVuDPpMEpM&feature=player_embedded
 
Dalyvavome 2 nevyriausybinių organizacijų mugėse. Viena vyko Klaipėdoje, jos metu pristatėme klaipėdiečiams save, pasakojom apie savo veiklą ir t.t., antroji vyko Vilniuje, Prezidentūroje, joje pardavinėjome Klaipėdos moksleivių rankdarbius ir rinkome pinigėlius Kurtiesiems.
 
Sukūrėme ir pristatėme du prevencinius filmus: "Šalta šiluma" apie paauglių gyvenimas ir "Mūsų demonai" apie psichiką veikiančių medžiagų vartojimą (pridedu antrąjį apie narkotikus http://www.youtube.com/watch?v=ZyNhHgdTXXE&list=PLGWvPMsTtgtASWepAEUnDT1L92v41hc0f&index=1

Klubo veikla

Pirmasis Lietuvoje Interact klubų suvažiavimas

Gegužės 16-17d Klaipėdoje vyko pirmasis Lietuvoje Interact klubų suvažiavimas.
2015-10-10