Klaipėdos ITC "Į žvaigždes" (AD-ASTRA)

Pirmasis Lietuvoje Interact klubų suvažiavimas

2015-10-10 « Atgal
2015m. Gegužės 16 -17 dienomis,  Klaipėdos Interact klubas "Į Žvaigždes'' organizavo pirmąjį Lietuvoje Interact suvažiavimą, kuriame dalyvavo Tauragės, Klaipėdos, Marijampolės ir Mažeikių Interact klubai. Suvažiavime susirinko per 30 dalyvių iš skirtingų Lietuvos miestų. Čia jaunieji lyderiai turėjo galimybę sudalyvauti puikiuose 1-nos dienos mokymuose ''Renginių organizavimo'' ir ''Viešojo kalbėjimo'' temomis. Kiekvienas turėjo galimybę panaudoti gautas žinias praktinėse užduotyse, kurios iš tiesų suartino tiek kiekvienos komandos narius, tiek leido atsiskleisti kiekvienam klubo nariui individualiai. Į suvažiavimo programą taip pat buvo įtraukta begalė kitų prasmingų ir jaunam žmogui naudingų užsiemimų, žaidimų. Dalyviai turėjo puikią galimybę susipažinti tarpusavyje , pristatyti metines veiklos ataskaitas, padiskutuoti aktualiomis temomis, išgryninti galvoje kirbančias idėjas, išmėginti save ''protų mūšyje'' bei linksmai ir produktyviai praleisti laiką. Klaipėdos Interact klubas dėkoja ir džiaugiasi, jog visi Interact klubai išvažiavo iš Klaipėdos su šypsenomis veiduose!