Vilnius International ITC

Interact yra kuriantis vertę klubas, skirtas jauniems žmonėms. Remiamas Rotary klubų, Interact klubas suteikia galimybę dalyvauti linksmuose, prasminguose projektuose ir tobulinti lyderio savybes.
Daugiau
Interact yra kuriantis vertę klubas, skirtas jauniem žmonėm. Remiamas Rotary klubų, Interact klubas suteikia galimybę dalyvauti linksmuose, prasminguose projektuose ir tobulinti lyderio savybes.

Interact klubai yra Rotary “šeimos” dalis, skirti jaunimui, nuo 12 iki 18 metų, norintiems kurti ir prisidėti prie įvairių Rotary klubų projektų, padėti kitiems, ugdyti lyderio savybes, skatinti tarptautinius ryšius ir gerą valią.

Vilniaus Tarptautinis Interact Klubas yra pirmasis Interact klubas Lietuvoje ir Baltijos šalyse, veikiantis nuo 2009 metų ir oficialiai įnauguruotas 2010 metais. VTIK daugiausia prisideda prie Vilniaus Tarptautinio Rotary Klubo, savo steigiamojo klubo, projektų.

Jau ketverius metus Vilniaus Tarptautinio Interact Klubo nariai savanoriavo “Rotary Vasara” stovykloje, skirtoje   60 vaikų iš vaikų namų ir daugiavaikių šeimų. 2012 metais ši stovykla buvo papildyta trumpalaikių įvažiuojamųjų mainų programa studentams iš užsienio - VITK nariai priėmė studentes iš Slovėnijos ir Ispanijos, kurios savaitę kartu savanoriavo stovykloje, o kitą savaitę kartu keliavo po Lietuvą dviračiais ir baidarėmis. Šiemet bus jau penktieji stovyklos metai. Apie stovyklą daugiau informacijos galima rasti čia http://www.facebook.com/Rotary.Vasara

VITK prisidėjo prie “Rotary Biblioteka” projekto įgyvendinimo - savo mokyklose rinko dovanotas knygas, jas komplektavo kartu su Vilnius International Rotary klubo nupirktomis naujomis knygomis, dalyvavo savo rankomis ištapant knygų spintas, organizavo knygų spintų pristatymą gavėjams.

Klubo nariai jau du metus iš eilės bendradarbiavo su Vilnius International Rotary klubu ir Strangnas Rotary klubu Švedijoje, išdalindami sunkiai besiverčiantiems Vilniaus ir aplinkinių miestų bei miestelių vaikams beveik 750 dovanėlių, kurias suruošė vaikai Švedijoje.

VITK prisidėjo Vilniaus Rotaract klubui organizuojant Ančiukų lenktynes, apsirengę ančiuko kostiumais dalijo skrajutes Vilniuje.

Klubo nariai organizuojasi susitikimus su įdomiais žmonėmis, siekdami sužinoti apie jų veiklą, profesiją, studijas užsienyje ir kitas aktualias temas, kartu leidžia laisvalaikį, globojo Vilniaus 2-ųjų globos namų vaikus, žaidė su jais, kartu ruošė pamokas, ėjo į renginius.