Mažeikių ITC

Dar visai neseniai įsikūrusiame Mažeikių Interact klube šiuo metu yra nuo 14 iki 18 metų jaunimas. Klubo nariai stengiasi įgyvendinti savo misiją - padėti aplinkui esantiems žmonėms, kad pasaulis taptų gražesnis ir geresnis, tuo pačiu patys augdami ir tobulėdami. Interectiečiai prieš Šv. Kalėdas miesto gyventojams dalino skaniai kvepiančius imbierinius sausainius, lankė vaikų dienos centrą. Pats pirmas klubo renginys - koncertas "Jaukus vakaras", kurio metu surinktos lėšos buvo aukojamos Mažeikių gyvūnų globos draugijai.
Daugiau
Daugiau informacijos apie klubą facebook puslapyje.

Prezidentė: Emilija Banytė el.paštas: EmilijaBany@gmail.com, tel.: +37062449688.