Pasvalio ITC

Pasvalio Interact klubas gyvuoja nuo 2017 m. rudens, o 2018-12-01 tapo oficialia Rotary šeimos dalimi. Gausus būrys aktyvių klubo narių tik įrodo, kad Pasvalyje, mažame miestelyje, yra aktyvaus jaunimo, turinčių idėjų ir siekiančių tikslų.
Daugiau
Pasvalio Interact klubas gyvuoja nuo 2017 m. rudens, o 2018-12-01 tapo oficialia Rotary šeimos dalimi. Gausus būrys aktyvių klubo narių tik įrodo, kad Pasvalyje, mažame miestelyje, yra aktyvaus jaunimo, turinčių idėjų ir siekiančių tikslų.
Pagrindinės klubo veiklos: bendradarbiavimas su Všį „Mažas draugas“ gyvūnų prieglauda, Joniškelio kultūros centru, Pasvalio rajono savivaldybės Mariaus Katiliškio viešąja biblioteka ir įvairios savanorystės formos.
Klubas susitikimai vyksta Pasvalio rajono savivaldybės Mariaus Katiliškio viešosios bibliotekos jaunimo erdvėjė „Mono arba Stereo".