Plungės ITC

Plungės Interact klubas susikūrė vos prieš metus, kai aštuonių žmonių grupelė, motyvuojama Mažeikių Interact klubo paskaitos, nusprendė imtis garbingos Interact veiklos. Šiuo metu mūsų komandoje yra dvidešimt keturi nariai, tačiau mes vis dar plečiamės. Visi susitinkame vieną kartą per savaitę. Dalyvaujame ir organizuojame įvairius renginius, akcijas bei kuriame vertę Plungės jaunimui.
Daugiau

Daugiau informacijos apie mus ir mūsų veiklą rasite Facebook puslapyje (https://www.facebook.com/plungesinteract/)
Taip pat su mumis galite susisiekti el. paštu plunge.interact@gmail.com
Klubo prezidentas: Ignas Bučius