Šiaulių ITC

Šiaulių Interact klubas gyvuoja jau ketverius metus. Šiuo metu mus vienija šešiolika jaunuolių. Visi susitinkame vieną kartą per savaitę. 2013-2014 metais mūsų klubas remia jaunus ir perspektyvius menininkus, kultūrą puoselėjančius žmones, jų švietimą ir išsilavinimą. Lapkričio mėnesį surengėme labdaros koncertą, kuriame koncertavo vieni žymiausių Lietuvos ir Vokietijos klasikinės muzikos atstovai, dainininkai ir pianistai. Koncerto metu surinktos lėšos buvo skirtos paremti jaunosios smuikininkės, Karalienės Mortos premijos laureatės, Augustės Emilijos Janonytės studijas Mančesterio "Chetham's" menų mokykloje.
Daugiau
Taip pat, rudenį jaunoji akordeonistė Eglė Bartkevičiūtė dalyvavo tarptautiniame akordeonistų konkurse Italijoje. Tam, kad sumažintume kelionės išlaidas, prie akordeono virtuazės kelionės prisidėjo ir mūsų klubas. Eglė į Lietuvą grįžo, laimėjusi 1-ąją vietą.
Žiemą, Šv. Kalėdų metu, lankėmės Šiaulių senelių globos namuose. Pasveikinome senjorus su viena gražiausių metuose švente, dainavome, vaišinome savo keptais pyragais, įteikėme simboliškas dovanėles.
Žiemos pabaigoje užmezgėme kontaktus su Stambulo Interact klubu ir planuojame organizuoti mainus tarp mūsų klubų - mes vyktume pas juos, o stambuliečiai atvyktų pas mus į Lietuvą.
Visuomet palaikome glaudžius ryšius ir bendradarbiaujame, bei vienas kitam padedame su mūsų klubo krikštatėviais - Šiaulių Rotary klubu "Harmonija". Jau tradiciškai, 3-iajį kartą dalyvavome klubo rengiamame Vienos pokilyje. Taip pat, prisidėjome prie lėšų rinkimo onkoliginėmis ligomis sergantiems pacientams, Advento metu pardavinėdami šventintas žvakutes.
Šiuo metu intensyviai organizuojame pirmąjį visos Lietuvos Interact klubų suvažiavimą/susitikimą, kuris turėtų vykti birželio mėnesį, Šiauliuose.

Kontaktai: