Tauragės ITC

Tauragės Interact klubo idėja gimė 2014 metų pabaigoje. Dabartiniai klubo globėjai, Tauragės Rotary klubas, subūrė iniciatyvinę grupę, kuri 2015 gegužės mėnesį buvo oficialiai inauguruota kaip Tauragės Interact klubas. Interactiečiai užsiima naudinga visuomenei, geranoriška veikla savo mieste bei dalyvauja įvairiuose Lietuvos Rotary renginiuose. Klubo nariams netrūksta entuziasmo rinktis kiekvieną savaitę ir vertingai leisti laiką draugiškoje kompanijoje vardan vieno bendro tikslo - kurti gražesnį pasaulį.
Daugiau
Tauragės Interact klubo idėja gimė 2014 metų pabaigoje. Dabartiniai klubo globėjai, Tauragės Rotary klubas, subūrė iniciatyvinę grupę, kuri 2015 gegužės mėnesį buvo oficialiai inauguruota kaip Tauragės Interact klubas. Interactiečiai užsiima naudinga visuomenei, geranoriška veikla savo mieste bei dalyvauja įvairiuose Lietuvos Rotary renginiuose. Klubo nariams netrūksta entuziazmo rinktis kiekvieną savaitę ir vertingai  leisti laiką draugiškoje kompanijoje vardan vieno bendro tikslo - kurti gražesnį pasaulį.

Per du savo gyvavimo metus Tauragės Interact klubas užsiėmė įvairia savanoriška veikla: neretai lankosi vietiniuose vaikų bei senelių globos namuose, gyvūnų globos namuose, organizavo labdaros renginį, kurio metu surinktas lėšas paaukojo pagalbos prašančiai šeimai, inicijuoja akcijas įvairiomis progomis, dalyvauja miesto renginiuose, organizuoja linksmus vakarus Tauragės jaunimo tarpe, sporto varžybas ir be visa ko bendrauja su kitais Lietuvos Interact klubais ir prisideda prie Lietuvos Rotary šeimos.

Daugiau informacijos apie klubą: Facebook profilyje
Klubo el. paštas interact@tvk.lt

Klubo prezidentas: Matas Juodikis