Klaipėdos Senamiesčio RAC

Klubas veikia nuo 2000-02-07, turi 20 veiklių narių bei prisideda prie Klaipėdos bendruomenės teigiamo pokyčio.
Daugiau
Klubas buvo oficialiai įregistruotas Klaipėdos miesto savivaldybėje tarybos sprendimu 2000 metų kovo 20 dieną. Klubas augo, plėtėsi, ėmėsi rotarietiškos veiklos – pradėjo įgyvendinti pirmuosius projektus.
Šiuo metu klube yra apie 21 pilnateisis narys ir 18 kandidatų, kurių nuolat vis atsiranda klubo veiklos metais.
Klubas vysto keletą pagrindinių projektų:
1. "Rotary akademija";
2. "TUB TUB" - bendradarbiavimas su Klaipėdos tuberkuliozės ligoninės vaikų skyriumi;
3. "Svajonių Senamiestis" -Klaipėdos senamiesčio projektas. Klubas nuolat inicijuoja Klaipėdos kraštui teigiamas idėjas ir jas įgyvendina. Taip pat aktyviai dalyvauja, prisidedant prie Klaipėdos krašto Rotary klubų iniciatyvų.

Susitikimai

Friedricho pasažo Steakhouse, 3 aukštas
Kiekvieną ketvirtadienį, 19 val.
Tiltų g. 26a, Klaipėda
Įėjimas iš Friedricho pasažo kiemelio.
Į Friedricho pasažą galima patekti iš Tiltų g. arba ir Šaltkalvių g.