Klaipėdos RK

Daugiau
Pirmasis Rotary klubas uostamiestyje pradėjo veikti dar 1938-aisiais, o Klaipėdos Rotary – vienas pirmųjų po nepriklausomybės atgavimo Lietuvoje susikūrusių klubų, tarpukario pirmtako tradicijų tęsėjas. 1992 metų gruodžio 1 dieną gavęs savo čarterį, Klaipėdos RK jau dvidešimt metų užsiima labdaringa veikla ir kitais projektais, vienija 36 narius.

Klubo susitikimų laikas ir vieta: pirmadieniais 17 val. 30 min., viešbučio "Navalis"  salėje, H.Manto g. 23, LT-92234 Klaipėda.

Klubo veikla

Šį vakarą, kovo 9-ąją Navalyje“ vyks Rotary klubo “KLAIPĖDA” susirinkimas

Šį vakarą, kovo 9-ąją Navalyje“ vyks Rotary klubo “KLAIPĖDA” susirinkimas Sveikinsime Brolius: Kazį, Tomą ir Arnoldą su praėjusiais gimtadieniais Diskutuosime su Broliu Rolandu...
2020-03-29