Šiaulių Auksinio rato RAC

Šiais metais klubas atšventė dešimties metų gimtadienį. Jį vienija 17 veiklių narių. Projektai: Tarptautine Apygardos 1460 konferencija, Rotary Akademija, Močiutė, RYLA 2012, ,,Pazadink savyje gerumą” su RK Vykintai, tęstinis projektas- bendradarbiavimas su Kuršėnų Pavenčių vidurine mokykla globojant mokyklos bendrabutyje gyvenančius vaikus "Aukime kartu".
Daugiau
Šiaulių auksinio rato rotaract klubas buvo įkurtas 2003 m. Jį vienija 17 veiklių narių. Projektai: Tarptautine Apygardos 1460 konferencija, Rotary Akademija, Močiutė, RYLA 2012, ,,Pazadink savyje gerumą” su RK Vykintai.

Naujienos

Šiaulių Auksinio Rato Rotaract klubo dalyvavimas Rotariadoje ir gauti apdovanojimai

Šiaulių Auksinio Rato Rotaract klubas dalyvavo Rotariadoje
2018-09-12 | Paskelbė: Kristina.Dargyte

Vaikų naujo gyvenimo etapo pradžiai Šiaulių Auksinio Rato Rotaract klubo pagalba

Šiaulių Auksinio Rato Rotaract klubas sveikina pirmokus su Rugsėjo 1-ąja
2018-09-03 | Paskelbė: Kristina.Dargyte

Susitikimai

viešbutis "Turnė"
kiekvieną antradienį 18.00 val.
Rūdės g. 9, Šiauliai