Panevėžio RAC

2003 m. Panevėžio Rotary klubas nusprendė tapti naujo ir jaunatviško klubo krikštatėviais. Gavę jų palaiminimą savo veiklą pradėjo Panevėžio Rotaract klubas. Pirmajai Panevėžio Rotaract komandai vadovavo prezidentas Tomas Prūsas. Kiekvienais metais yra renkamas naujas prezidentas, kuris formuoja savo naują komandą. Nuo pat pirmųjų veiklos dienų klubo nariai vadovaujasi idėja – gera veikti drauge. Dabar klubas skaičiuoja keturioliktuosius savo gyvavimo metus. Per visus šiuos metus klubas keitėsi ir stiprėjo. Šiuo metu klube yra vienuolika aktyvių ir kūrybingų narių. Kiekvieną savaitę visi nariai susitinka tam, kad aptartų savo sumanymų įgyvendinimą ir savo darbais taptų geru pokyčiu pasaulyje. Turėdamas puikią komandą Panevėžio Rotaract klubas žengia tvirtai į priekį ir puoselėja idėją, kuri jungia šį klubą nuo pat pradžių.
Daugiau
Esame klubas, kuris ne tik įgyvendina savo sumanymus, bet ir bedradarbiauja su Rotary klubais bei kitomis organizacijomis.
Džiaugiamės tokiomis veiklomis kaip:
  • bendradarbiavimu su Lietuvos Raudonuoju kryžiumi;
  • lyderystės ir verslumo ugdymo projektu „Lyderių kalvė“;
  • miesto žaidimų aikštelių atnaujinimo projektu „Sūpuoklės“;
  • bendryste su Pasvalio ir Panevėžio Interact klubais;
  • dalyvavimu akcijoje „Vaikų svajonės“ padedant išpildyti kalėdines vaikų svajones;
  • pagalba Rotary klubams;
  • ir dar daug kitų gražių iniciatyvų nepamirštant svarbiausio - mums gera veikti drauge!

Kvietimas

Kviečiame į Pasvalio Interct klubo inauguraciją!
2018-11-16 | Paskelbė: greta.kevelaitiene

Susitikimai