Marijampolės RAC

Jaunas, prie Rotary šeimos prisijungęs 2013-aisiais metais klubas aktyviai vykdo veiklą jau nuo 2010-ųjų. Šiuo metu 10 aktyvių narių kartu pildo savo bei aplinkinių svajones ir kuria gražesnę Marijampolę!
Daugiau

Tradiciniai klubo projektai
* Keičiantis formatą renginys su Marijampolės Socialinės pagalbos centru vykstantis kiekvienų metų gruodžio 5-tąją.
* Gimtadieniui paminėti skirtas Vaikų greitųjų šachmatų turnyras

Įprastą klubo veiklą sudaro įvairūs susitikimai, temininiai vakarai tobulinant save, išvykos, vienkartiniai projektai, dalyvavimas Marijampolės Rotary ir Lietuvos Rotaract veiklose.

Marijampolės Rotaract klubo 5-tojo gimtadienio vaikų šachmatų turnyras

Kviečiame Rotariečius ir Rotaraktiečius, savo aplinkoje turinčius mokyklinio amžiaus vaikų, žaidžiančių šachmatais, padėti jiems sudalyvauti Marijampolės Rotaract klubo 5-tojo...
2018-10-07 | Paskelbė: lina.alisauskaite

Susitikimai