Marijampolės RAC

Marijampolės Rotaract klubo 5-tojo gimtadienio vaikų šachmatų turnyras

2018-10-07 | Paskelbė: lina.alisauskaite « Atgal
Jau penkti metai iš eilės Marijampolės Rotaract klubas pamini savo gimtadienį rengdamas nemokamą vaikų šachmatų turnyrą, kuriame dalyvauja ikimokyklinio amžiaus bei 1-4 klasių vaikai. Šiais metais turnyras tampa tarptautiniu - turėsime svečių iš Lenkijos, taip pat svečiuose bus FIDE tarptautinis meistras (IM), neseniai parvykęs iš šachmatų olimpiados Paulius Pultinevičius.

Kviečiame Rotary šeimos narius apsilankyti ir paminėti Marijampolės RAC gimtadienį, kartu atsivežant ir jaunųjų šachmatininkų.  Iki susitikimo 2018 metų kultūros sostinėje Marijampolėje!

Daugiau techninės informacijos: data 2018-10-14 (sekmadienis), 9.30 registracijos patvirtinimas, 10.00 atidarymas. Iš viso žaidžiami 7 ratai, laiko kontrolė 10 min. +5 s už ėjimą. Planuojamas uždarymo laikas 16 val. Apdovanojimų grupės: Ikimokyklinukai, 1-2 klasės, 3-4 klasės, mergaitės.