Šiaulių Auksinio rato RAC

Šiais metais klubas atšventė dešimties metų gimtadienį. Jį vienija 17 veiklių narių. Projektai: Tarptautine Apygardos 1460 konferencija, Rotary Akademija, Močiutė, RYLA 2012, ,,Pazadink savyje gerumą” su RK Vykintai, tęstinis projektas- bendradarbiavimas su Kuršėnų Pavenčių vidurine mokykla globojant mokyklos bendrabutyje gyvenančius vaikus "Aukime kartu".
Daugiau
Šiaulių auksinio rato rotaract klubas buvo įkurtas 2003 m. Jį vienija 17 veiklių narių. Projektai: Tarptautine Apygardos 1460 konferencija, Rotary Akademija, Močiutė, RYLA 2012, ,,Pazadink savyje gerumą” su RK Vykintai.

Išpildytos vaikų svajonės

Tradiciškai prieš Šv. Kalėdas Šiaulių Vykinto Rotary ir Šiaulių Auksinio Rato Rotaract klubai džiugina Kuršėnų Pavenčių vidurinės mokyklos bendrabučio gyventojus.
2017-12-15

RYLA 2016 mokymai „Kritiškai mąstančių šaltakraujų lyderių kalvė“

Šių metų RYLA mokymus organizuoti laimėjusi Šiaulių Auksinio Rato Rotaract klubo komanda, gegužės 7-8 dienomis jau ne pirmą kartą surengė puikius mokymus.
2016-05-18 | Paskelbė: neringa.jankuviene

Susitikimai

viešbutis "Turnė"
kiekvieną antradienį 18.00 val.
Rūdės g. 9, Šiauliai