Šiaulių Auksinio rato RAC

16 – asis Šiaulių Auksinio Rato Rotaract klubo gimtadienis

2018-10-31 « Atgal
Spalio 25 – osios vakarą Šiaulių Auksinio Rato Rotaract klubas rinkosi restorane „Avenue brasserie“ paminėti savo 16 – ojo gimtadienio.

Kiekvienais metais organizuojama gimtadienio šventė pritraukia vis daugiau atstovų iš kitų klubų, kitų miestų ir klubo alumnų. Klubo šventėje dalyvavo virš 40 svečių. Klubo pasveikinti atvyko RI Apygardos 1462 Valdytojas Virginijus Šniukas, Rotaract Tarybos pirmininkė 2018 - 2019 m. Daiva Sindaravičiūtė. Gimtadienyje dalyvavo viešnios iš Vilniaus Tarptautinio Rotaract klubo, atstovai iš Šiaulių Rotary klubo, Šiaulių Rotary klubo „Harmonija“, Šiaulių Vykinto Rotary klubo, Šiaulių Interact klubo ir Šiaulių Auksinio Rato Rotaract klubo alumnai. Svečiai šiltai pasveikino gimtadienio šeimininkus. Taip pat šventės metu gimtadienio dalyviai ragavo specialiai restorano vadovo paruoštų užkandžių, patys turėjo galimybę papuošti gimtadienio tortą, stebėjo iliuzionisto pasirodymą, aktyviai dalyvavo žaidimuose.

Renginio metu buvo renkamos aukos 7 – mečiui Jokūbui, kuriam reikalinga finansinė parama. Berniukas serga cerebriniu paralyžiumi, sunkiai vaikšto ir nekalba. Norint sumažinti ligos sukeliamas negalavimus ir kalbos raidai pagerinti jam reikalinga 3000 eur parama reabilitacijos ligoninėje Lenkijoje terapijai Oleinik aparatu.

Po smagios gimtadienio šventės Šiaulių Auksinio Rato Rotaract klubas toliau aktyviai kibs į darbus.