Šiaulių Auksinio rato RAC

2018 - 2019 metų Rotary Akademijos uždarymas Šiauliuose

2019-06-02 « Atgal
Bendradarbystės centre "Spiečius" Šiauliuose gegužės 30 dienos vakarą susirinko Rotary Akademijos 2018 - 2019 metų laidos studentai ir mentoriai. Ši diena ypatinga tuo, kad mentoriai ir studentai atvyko atsiimti Rotary Akademijos baigimo diplomų.

Vakaras prasidėjo pagrindinio Rotary Akademijos Šiauliuose koordinatoriaus Tautvydo žodžiu. Taip pat įžanginį žodį tarė "Spiečiaus motinėle" vadinama Diana Grapskytė. Labai džiaugiamės jau kelintus metus iš eilės galimybe bendradarbiauti būtent su šia vieta.

Sušildyti širdis ir sielas savo dainomis buvo pakviestas 2019 metų projekto "Sėkmės inkilėlis" talentas Vygantas Doniela. Jis susirinkusiems vakaro atidarymo proga padainavo keletą nuostabių, už širdies griebiančių dainų.
Viena iš mentorių Raimeda Bučinskytė pakalbėjo apie tai kaip svarbu atskirti emocijas nuo nuotaikų bei įkvėpė visus susirinkusiuosius siekti užsibrėžtų tikslų jų neatidėliojant.

Pasibaigus įžanginei daliai buvo kviečiami studentai ir mentoriai pasidalinti savo nueito kelio įspūdžiais ir žinoma gauti išsvajotą Rotary Akademijos baigimo diplomą.
Tiek studentai, tiek mentoriai su užsidegimu kalbėjo apie pažintis vienų su kitais. Dalyviai vienas iš kito pasisėmė patirties, įgavo motyvacijos toliau siekti savo užsibrėžtų tikslų. Ši patirtis buvo puikus būdas geriau pažinti save ir padėjo susidėlioti tikslus šiame gyvenime.
Iš to kiek emocijų ir motyvacijos gavo renginio dalyviai galima spręsti, kad šių metų Rotary Akademija išties pavykusi. Ir svarbiausia, kad tai nebūtų paskutinė bendradarbiavimo stotelė, o tik gražios besitęsiančios draugystės pradžia.

2018 - 2019 metų Rotary Akademijoje taip pat dalyvavo Šiaulių Auksinio rato Rotaract klubo kandidatas Emilis Markulis, kuris renginio metu gavo ne tik Rotary Akademijos baigimo diplomą, bet buvo įnauguruotas į pilnaverčius klubo narius. Sveikiname Emilį tapus tikru Rotary šeimos nariu.

Pasibaigus oficialiai daliai neoficialus bendravimas persikėlė prie kavos ir užkandžių. Su gera nuotaika Rotary Akademija oficialiai uždaryta, dalyviai laimingi, o tai ir yra svarbiausia.