Šiaulių Auksinio rato RAC

Aukime kartu

2013-05-23 « Atgal
           “Aukime kartu” – tai mūsų, Šiaulių Auksinio Rato Rotaract klubo ir Šiaulių Vykinto Rotary klubo draugystė su Kuršėnų Pavenčių  vidurinės mokyklos mokiniais, gyvenančiais mokyklos bendrabutyje, bei pagalba jiems kuriant geresnę aplinką ir leidžiant laiką su jais. Bendrabutyje gyvena mokyklos auklėtiniai, kurie rekomenduoti vaikų teisių tarnybų, socialinių darbuotojų, grįžę iš laikinų vaikų globos namų ar iš sunkiai materialiai besiverčiančių šeimų. Bendrabutyje gyvenantys vaikai turi tėvus arba vieną iš tėvų, gyvena pas globėjus, todėl savaitgalį, per šventes, atostogas jie būna namie. Tačiau bendrabutyje jie praleidžia didžiąją dalį savo laiko.
             Minėdami artėjančią tarptautinę vaikų gynimo dieną kartu su Kuršėnų Pavenčių vidurinės mokyklos bendrabučio auklėtiniais, mes sakome – „visi vaikai mums yra svarbūs“. Šia proga Šiaulių Auksinio Rato Rotaract klubo nariai pakvietė 18 Kuršėnų Pavenčių vidurinės mokyklos mokinių, gyvenančių mokyklos bendrabutyje, praleisti laiką kartu Žaliūkių malūnininko sodyboje, kur gegužės 21 dieną dalyvavome edukacinėje programoje “Duonos kepimas”. Vaikučiai kartu su klubo nariais išgirdo pasakojimą apie duonos kelią, duonos kepimo tradicijas, papročius ir ritualus, kepė pačių pagamintus kepaliukus bei ragavo keptą duoną. Be to, kiekvienas vaikutis savo iškeptą duonelę parveš namo savo šeimos nariams. Vaišėmis vaikučiams pasirūpino restoranas “Saulininkas”. Praleidę gerą laiką, atsisveikinome su vaikais iki kito susitikimo.
            Šiaulių Auksinio Rato Rotaract klubas yra dėkingas Šiaulių Vykinto Rotary klubo nariams, Kuršėnų Pavenčių vidurinės mokyklos direktorei Janinai Banienei, mokytojai Rasai Poškienei, Laimonui Jurgilai (restoranas “Saulininkas”) už geranoriškumą kuriant geresnę aplinką Kuršėnų Pavenčių vidurinės mokyklos bendrabučio auklėtiniams.

Mantas | 2013-06-21 13:40
Geras projektas!