Šiaulių Auksinio rato RAC

"Sėkmės inkilėlis" Burbiškio dvare Tulpių žydėjimo šventės metu

2019-05-14 « Atgal
Jau ketvirtus metus iš eilės Šiaulių Auksinio rato Rotaract klubas bendradarbiauja su Vilniaus Geležinio Vilko Rotaract klubu ir vykdo "Sėkmės inkilėlio" projektą. Tai projektas, kurio metu rūpinamasi ne tik aplinkosauga, bet ir remiami jaunieji Lietuvos talentai.

Norint plėsti projekto sklaidą gegužės 11 - 12 dienomis Burbiškio dvare vykusios Tulpių žydėjimo šventės metu Šiaulių Auksinio rato Rotaract klubo nariai susirinkusius šventės lankytojus supažindino su šiuo projektu. Šventės svečiai turėjo galimybę įsigyti inkilėlių, kurie ne tik taps paukščiams namais, bet už juos surinkti pinigai bus skiriami net dviems jauniesiems talentams.

Pirmasis talentas - tai gabus 18 - metis muzikantas Vygintas Doniela iš Šiaulių, kuris siekia svajonės studijuoti Muzikos technologijas arba Muzijos produkciją. Jaunas vaikinas lanko gitaros būrelį, dainuoja ir groja ansamblyje, priklauso muzikos grupei ir dar yra skautas. Yra baigęs muzikos mokyklą, kurioje grojo trombonu, šiuo metu žengia pirmuosius dainavimo žingsnius. Vygintas prieš metus laimėjo solistų konkursą "Romuvos balsas", teko garbės "apšildyti" Ievos Zasimauskaitės koncertą, taip pat yra įvairių konkursų prizininkas.

Rokas Ickys - tai 21- erių metų sporto talentas. 2017 metais jis iškovojo pergalę Tarptautiniame lengvosios atletikos mače Minske ir 5 -ąją vietą Europos jaunimo lengvosios atletikos čempionate. Be šių apdovanojimų Rokas pagerino ne tik Lietuvos, bet ir asmeninius pasiekimus -  u20 amžiaus grupėje 60 m b/b ir 110 m b/b rungtyse jo pavardė buvo įrašyta Lietuvos rekordų statistikoje. Jaunuolis ir savo ateitį planuoja susieti su sportu, tikisi įgyti Kūno kultūros ir sporto pedagogikos specialybę universitete.

Šventės metu lankytojai noriai domėjosi organizuojamu projektu. Kol tėvams buvo pasakojama apie projektą, vaikai žaidė žaidimų kampelyje, jiems buvo išpiešiami veidai. Įsigytus inkilėlius žmonės kabins savo kiemuose ar paliko pakabintus Burbiškio dvare, su galimybe kaskart apsilankius dvare matyti savo inkilėlį.

Dėkojame visiems prisidėjusiems prie šio gražaus projekto. Tikimės, kad projektas skatins talentus toliau siekti savo svajonių, o paukščiai jaukiai kursis naujuose namuose.