Šiaulių Auksinio rato RAC

Šiaulių Auksinio rato RAC lankėsi gyvūnų globos namuose "Letenėlė"

2015-04-01 « Atgal
"Šiaulių letenėlė” – tai kuriami nauji gyvūnų globos namai Šiaulių rajone. Jie yra įsikūrę Šiaulių rajone, Rėkyvoje. Gyvūnų globos namuose dirba savanoriai, jie prižiūri paliktus šeimininkų ir rastus gyvūnus Šiaulių rajone. Joks valstybės finansavimas ar Europos sąjungos finansavimas jiems neskiriamas. Gyvūnų globos namai išlaikomi iš žmonių paaukotų pinigų, o savanorės viską atlieka neatlygintinai. Kadangi jie yra besikuriantys jiems be galo reikalinga tiek finansinė parama, tiek žmonių specialistų pagalba įrengiant patalpas, aplinką, taip pat priimami šunų priežiūrai reikalingi daiktai, maistas.
2014-03-30 nuvykus į globos namus mus su šypsena pasitiko besidarbuojančios savanorės. Lauko ir vidaus patalpose laikomi šunys, katinėliai, palikti šeimininkų be priežiūros ar atvežti į globos namus.
Pamatę tarp gyvūnų sveikus, gražius katinėlius klausėme jų atsiradimo globos namuose istorijų ir vieną iš jų išgirdome "katinas namuose subraižė odinę sofą, šeimininkai pasakė, kad tokio katino negali laikyti". Tai rodo neatsakingą kai kurių žmonių požiūrį į gyvūną, dėl to globos namai yra reikalingi kiekvienam pasirinkimo neturinčiam šuniukui ar katinėliui.
Šiaulių Auksinio rato RAC padės gyvūnų globos namams sukurti ir palaikyti sąlygas gyvūnams laikyti ir planuoja prašyti prisidėti prie to kitų žmonių.

Komentarai

Norėdami tęsti, pastumkite slanktuką į dešinę