Šiaulių Auksinio rato RAC

Šiaulių Auksinio Rato RAC nenustoja džiuginti vaikų

2015-04-20 | Paskelbė: neringa.jankuviene « Atgal
“Aukime kartu” – tai Šiaulių Auksinio Rato Rotaract ir Šiaulių Vykinto Rotary klubų draugystė su Kuršėnų Pavenčių vidurinės mokyklos mokiniais, gyvenančiais mokyklos bendrabutyje.
Bendrabutyje apsistoję mokyklos auklėtiniai, kurie rekomenduoti vaikų teisių tarnybų, socialinių darbuotojų, grįžę iš laikinų vaikų globos namų ar iš sunkiai materialiai besiverčiančių šeimų. Šiuo metu čia gyvena 19 jaunų žmonių - nuo ikimokyklinuko iki dešimtokų.
Prieš šventes Šiaulių Auksinio Rato Rotaract klubas su Šiaulių Vykinto Rotary klubu aplankė šiuos jaunuolius ir įteikė jiems dovaną – kelionę į delfinariumą bei prie jūros. Taip pat prie šventinio stalo vaikai pasidalino savo svajonėmis ir norais. Svečiai pažadėjo išpildyti didžiausius jų troškimus ir grįžti su dovanomis.
Tuo tikslu prieš šv. Kalėdas Šiaulių Auksinio Rato RAC nariai, pakvietę Šiaulių interactiečius, įvykdė akciją "Dovanų pakavimas, pildantis vaikų svajones". Akcijos metu geranoriški Šiaulių gyventojai prisidėjo piniginėmis aukomis prie vaikų norų įgyvendinimo.
Praėjusį antradienį, susikrovę visas dovanėles į maišus, šiauliečiai išvyko pas savo globojamus vaikus. Rotariečiai ir rotaractiečiai dar kartą įsitikino, kad smagiausia būti ten, kur esi labiausiai laukiamas. Vaikai gavo tai, apie ką svajojo, pasidalino įspūdžiais apie kelionę į delfinariumą ir kaip visada nudžiugino savo lėlių spektakliu. Akcijos organizatorių teigimu - šiame projekte „Aukime kartu“ mes visi tikrai augame!
Dėkojame Auksinio Rato Rotaract, Vykinto Rotary ir Šiaulių Interact klubams už gražius darbusa!