Šiaulių Auksinio rato RAC

Šiaulių Auksinio Rato Rotaract klubo organizuota Rotary Apygardos 1462 konferencija

2018-11-22 « Atgal
2018 lapričio 17 dieną įvyko jubiliejinė 10 - oji Rotary Apygardos 1462 Rotaract konferencija Šiauliuose. Šiaulių Auksinio Rato Rotaract klubo organizuotoje konferencijoje dalyvavo beveik 150 Rotary, Rotaract bei Interact narių iš visos Lietuvos.

Konferencijos metu sveikinimo žodį tarė RI Apygardos 1462 Valdytojas Virginijus Šniukas, Rotaract Tarybos pirmininkė 2018/2019 metams Daiva Sindaravičiūtė, veiklos ataskaitą už 2017/2018 metus pristatė buvusi Rotaract Tarybos pirmininkė Mingailė Subačiūtė, Rotaract užsienio veiklą pristatė 2018/2019 m. šalies atstovė Bernadeta Domeikaitė. Konferencijoje taip pat išrinkti nauji Rotaract pareigūnai: Rotaract šalies atstove 2019/2020 metams buvo išrinkta Vilniaus Geležinio Vilko Rotaract klubo narė Rūta Zuokaitė, o Rotaract Tarybos pirmininku 2019/2020 metams buvo išrinktas Kauno Tvirtovės Rotaract prezidentas Karolis Buika. Nuoširdžiai sveikiname Rūtą Zuokaitę ir Karolį Buiką užėmus tokias garbingas pareigas!

RI Apygardos 1462 Rotarac konferencijos sumanytojos Dalia Liolytė ir Giedrė Brazlauskaitė apžvelgė Konferencijos 10 metų istoriją. Už nuopelnus bei atsidavimą Rotaract veiklai Daliai Liolytei ir Giedrei Brazlauskaitei buvo suteiktas Šiaulių Auksinio Rato Rotaract klubo garbės narių statusas. Konferencijos metu taip pat vyko Mingailės Subačiūtės moderuojama diskusija "Rotaract ir Rotary klubų bendrystė", kurios metu savo mintis bei puikias įžvalgas išsakė buvę Rotaractiečiai - Vilniaus Gedimino Rotary klubo narė Justina Klyvienė, Vilniaus - Kauno Dipolio Rotary klubo narys Simonas Petrulis, Šiaulių Vykinto klubo narys Gedas Janėnas. Savo pranešimais visus konferencijos dalyvius įkvėpė gamtos fotografas Marius Čepulis ir pilietinės iniciatyvos "Gyvas miškas" įkūrėja Monika Peldavičiūtė.

Po oficialiosios dieninės dalies vyko tradicinis boulingo turnyras "Auksinis kėglis", kur garbingą pirmąją vietą iškovojo Šiaulių Auksinio Rato Rotaract klubas. Konferencijos vakarinės dalies metu vyko geriausių žaidėjų apdovanojimai, loterija, tarakonų lenktynės. Labdaringos loterijos metu surinkti pinigai bus skirti 7 - mečiui Jokūbui, kuris serga cerebtiniu paralyžiumi, sunkiai vaikšto, visai nekalba. Surinkta parama bus skirta terapijai reabilitacijos ligoninėje Lenkijoje atlikti. Ši terapija padės pagerinti vaiko raidą, palengvins ligos sukeliamus negalavimus. Dėkojame visiems konferencijos dalyviams bei rėmėjams UAB Valumina, Napoleonas Amber LT, bead.lt, MB "Lazeva", UAB "Sporto kalvė" prisidėjusiems prie Jokūbo sveikatos gerinimo.