Vilniaus Geležinio Vilko RAC

Projektas "Sėkmės inkilėlis"

2013-10-21 | Paskelbė: laurynas.suodaitis « Atgal
Vilniaus Geležinio Vilko Rotaract klubas tai atvira, visiems prieinama organizacija, kuri į savo gretas buria jaunus, iniciatyvius, verslius ir kūrybiškus žmones. Šio klubo veikla yra sutelkta į pilietiškumo, lyderystės, verslumo, tarptautinio sąmoningumo ir geranoriškos tarnystės skatinimą jo išlaikymą bei puoselėjimą net ik jaunimo, bet ir visuomenės tarpe. Klubas inicijuoja nepelno siekiančius įvairius labdaros, paramos ar kitokio pobūdžio pagalbos projektus bei kitas socialines iniciatyvas bendradarbiaujant kartu su Interact, Rotaract bei Rotary klubais visoje Lietuvoje.
Šiame projekte taip pat dalyvavo ir Vilniaus miesto Vaikų namų bendruomenė. Mokėme vaikus konstruoti inkilėlius, Ornitologai vedė paskaitėles apie aplinkausogą. Vaikams buvo organizuoti įvairūs užsiėmimai bei žaidimai. Tikimės, jog ši diena vaikams įsiminė ilgai ir jie linksmai praleido laiką Vilniaus Geležinio Vilko Rotaract klubo bei partnerių draugijoje.
Inkilėlių projektas – tai sėkmingai, vyksiantis kasmetinis renginys, kuris sostinės gyventojams taps gražia tradicija ir galimybe prisidėti prie Vilniaus miesto gamtos ir žalios aplinkos puoselėjimo bei aktyvaus ir talentingo Lietuvos jaunimo užimtumo skatinimo.
Visi pakabinti inkilėliai buvo žymimi savininkų inicialais ir registruojami specialiai šiam projektui sukurtoje elektroninėje platformoje į kurią užėjus galima stebėti inkilėlio būklę, joje gyvenančių paukščių populiaciją. Taip pat, internetu, bus galima skirti paramą inkilėliui ir jo priežiūrai.
Dalis surinktų lėšų šiam projektui bus skiriama šių inkiliukų priežiūrai visiems metams, o iš kitų surinktų lėšų dalies bus formuojamas Jaunimo stipendijų fondas, kuomet, aktyviausiam Lietuvos jaunimui bus įteiktos stipendijos už jų nuopelnus.