Vilniaus Geležinio Vilko RAC

"Sėkmės inkilėlis": sukurk paukščiams namus - užaugink jauną talentą!

2015-04-14 « Atgal
Jau trečius metus Vilniaus Geležinio Vilko Rotaract klubas organizuoja projektą "Sėkmės inkilėlis". Tai sėkmingai vykstantis kasmetinis renginys, kuris sostinės gyventojams tampa gražia tradicija ir galimybe prisidėti prie Vilniaus miesto parkų aplinkos puoselėjimo bei talentingo Lietuvos jaunimo skatinimo.
Kviečiame Jus įsigyti savo inkilėlį, kuris šiemet papuoš Vilniaus miesto Bernardinų sodą ir  Kalnų parko Vilnelės pakrantę. Gegužės 2 d.12 val. atvykite ir pakabinkite savo inkilėlį arba mes tai padarysime už Jus. Kiekvienas įsigijęs inkilėlį gaus inkilėlio pasą su unikaliu numeriu ir galės savo inkilėlio vietą ir būklę stebėti internetiniame portale www.sekmesinkilelis.lt.
Surinktos lėšos skiriamos jauno, nepasiturinčio menininko talento ugdymo paramos fondui. Kiekvieną rudenį klubas steigdamas stipendijas įsipareigoja inkilėlius išvalyti ir paruošti kito sezono naujakuriams.
Inkilėlio kaina - 15€.
Daugiau informacijos www.sekmesinkilelis.lt.