Vilniaus RAC

Vilniaus Rotaract klubas skaičiuoja 21 veiklos metus ir šiuo metu turi 13 narių. Šiais klubo veiklos metais vykdome jau tradiciniais tapusius projektus „Rotary Akademija“, „100 šypsenų daugiau“ ir „Ančiukų lenktynės“, taip pat pradedame įgyvendinti ir naujus projektus, kuriuos, tikimės, greitu metu su džiaugsmu galėsime pristatyti ir Jums!
Daugiau
Vilniaus Rotaract klubas skaičiuoja 21 veiklos metus. Tai yra visuomenei atvira asociacija, kurią sudaro jauni, energingi ir kūrybingi žmonės. Įgyvendindami įvairius labdaros, paramos ar kitokio pobūdžio pagalbos projektus, siekiame padėti tiems, kuriems pagalba yra reikalingiausia.
 
Šiais klubo veiklos metais vykdome jau tradiciniais tapusius projektus:
„Rotary Akademija“ – skatiname jaunimą rasti įkvepiančius sėkmės pavyzdžius ir sudarome galimybę semtis patirties iš savo sričių profesionalų – verslo, politikos, visuomenės lyderių.
„100 šypsenų daugiau“ – vienišiems ir skurdžiai gyvenantiems seneliams padedame spręsti buitinius rūpesčius ir, ne mažiau svarbu, randame temų pokalbiui ir šypsenai kartu.
„Ančiukų lenktynės“ – sukuriame daugiau galimybių socialiai pažeidžiamiems, tačiau labai gabiems Lietuvos vaikams puoselėti savo talentus.
 
Šiuo metu Vilniaus Rotaract klube yra 13 tikrųjų narių. Klubo broliai ir sesės puoselėja pagalba ir draugyste grindžiamą bendravimą, kurio dėka klubiečiai atranda ne tik džiugesio teikiančią socialinę veiklą, tačiau ir įdomų pašnekovą, draugą.
 
Kas antrą mėnesio trečiadienį renkamės į darbinį susirinkimą. 
    
Klubo sezonas prasideda rugsėjo 1-ąją ir baigiasi liepos pirmąjį savaitgalį. Kas metai (vasario mėn.) yra renkamas naujas klubo prezidentas, kuris formuoja savo komandą – komitetus, patvirtinamus klubo narių balsavimu sezono pradžioje. Sezono uždarymas, pagal tradiciją, vyksta Palūšėje, kur praleidžiamos 2-3 dienos gamtoje, dalyvaujant tiek klubo nariams, tiek kandidatams.
 
Pagrindinėse klubo šventėse ir renginiuose visada laukiami klubo Alumni nariai!
 

Naujienos

Lietuvos studentai patirties semtis kviečiami iš sėkmingų žmonių

Įsibėgėjant mokslo metams, Lietuvos aukštųjų mokyklų studentai kviečiami į „Rotary Akademiją“, mentorystės programą, kurios metu turės galimybę patirties semtis ne tik iš...
2014-09-18

Sostinės gyventojus stebinantis milžiniškas antinas kviečia į artėjančią šventę

Per pastarąsias dvi savaites ne vieną vilnietį nustebino įvairiose miesto vietose pasirodęs milžiniškas, 3 metrų aukščio pripučiamas antinas. Miestiečių ir ypač vaikų dėmesio...
2014-06-03

Susitikimai

Gedimino pr. 20 WorkLand ofisas (3a.)
Kas antrą mėnesio trečiadienį 18:30 val.
Dėl susitikimo vietos rašykite el. paštu gegeviciutegabriele@gmail.com, +37060866504.