Vilniaus RAC

Lietuvos studentai patirties semtis kviečiami iš sėkmingų žmonių

2014-09-18 « Atgal
Įsibėgėjant mokslo metams, Lietuvos aukštųjų mokyklų studentai kviečiami į „Rotary Akademiją“, mentorystės programą, kurios metu turės galimybę patirties semtis ne tik iš sėkmingų Lietuvos verslininkų, tačiau ir savo srities profesionalų. Kasmet daugiau nei 1000 studentų dėmesio sulaukiantis projektas šiemet startuoja didžiuosiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose.
„Pagrindinis projekto tikslas – drąsinti jaunus žmones tapti sėkmingais ir atsakingais visuomenės piliečiais”, – teigia projekto organizatoriė, Vilniaus Rotaract klubo narė Karolina Degutytė. Ji įsitikinusi, kad galimybė mokytis iš sėkmingų Lietuvos verslininkų ir savo srities profesionalų padeda išmokti priimti svarbius sprendimus, kurti tikslus, pasitikti asmeninio gyvenimo ir karjeros iššūkius. Projekto dalyviai daugiau apie šešis mėnesius lankys paskaitas lyderystės ir kitomis temomis, dalyvaus renginiuose. Visam projekto laikotarpiui kiekvienam į „Rotary Akademiją“ atrinktam studentui bus priskirtas mentorius, kuris individualiai dirbs su dalyviu siekiant projekto pradžioje išsikeltų tikslų.
„Rotary Akademija“ ypatinga tuo, kad studentui suteikia galimybę bendrauti ne tik su energingais, perspektyviais, įkvepiančiais bendraamžiais, bet ir su daug pasiekusiais savo sričių profesionalais. Galiu užtikrintai pasakyti, kad
mentorius man padėjo atsakyti ne tik į profesinius klausimus, bet ir tapo draugu, su kuriuo bendrauju net ir pasibaigus projektui”, – sako „Rotary Akademijos 2013“ studentė Ieva Vaitkevičiūtė.
Vilniaus, Klaipėdos ir Panevėžio studentai į „Rotary Akademiją“ kviečiami registruotis iki spalio 12 d., projekto internetinėje svetainėje. Atranka į Kaune vyksiantį projektą prasidės lapkričio mėnesį. Profesionalūs atrankų specialistai, įvertinę gautas anketas, labiausiai motyvuotus studentus kvies į pokalbį, po kurio ir paaiškės, kas taps „Rotary Akademijos 2014“ dalyviais.
 
Pirmoji „Rotary Akademija“ startavo 2008 m. sostinėje. Praėjusiais metais dalyvauti projekte buvo atrinkta daugiau nei 60 studentų ir daugiau nei 60 mentorių iš visos Lietuvos. Projektą organizuoja Lietuvos Rotaract klubai. Daugiau nformacijos www.rotaryakademija.lt.
 

Komentarai

Norėdami tęsti, pastumkite slanktuką į dešinę