Vilniaus RAC

Sostinės gyventojus stebinantis milžiniškas antinas kviečia į artėjančią šventę

2014-06-03 « Atgal
Per pastarąsias dvi savaites ne vieną vilnietį nustebino įvairiose miesto vietose pasirodęs milžiniškas, 3 metrų aukščio pripučiamas antinas. Miestiečių ir ypač vaikų dėmesio sulaukiantis gigantas miestą aplankė ne šiaip sau: jis kviečia į birželio 8 d. pramogų ir poilsio komplekse „Belmontas“ vyksiančias jubiliejines „Ančiukų lenktynes“.

Didysis antinas dviem savaitėms „apsigyveno“ prekybos centre „Ozas“ bei pievoje prie Baltojo tilto, migruodamas tarp šių vietų. Pasak vienos iš „Ančiukų lenktynių“ organizatorių Karolinos Degutytės, milžiniškas pripučiamas ančiukas traukte traukė praeivių dėmesį – vieni norėjo su juo nusifotografuoti, o kiti – tiesiog jį paliesti.
 
„Išgirdome daug klausimų, kas čia vyksta ir iš kur atsirado tas ančiukas. Dabar jau galime atskleisti, kad tai – artėjančių „Ančiukų lenktynių“ simbolis. Tik, žinoma, jis kelis tūkstančius kartų didesnis už lenktynėse pasirodysiančius ančiukus. Kadangi jis toks gigantiškas, Vilnele plaukti jam būtų sunku, todėl, kol mažesni jo draugai varžysis lenktynėse, šis milžinas ilsėsis krante, kur su juo nusifotografuoti galės visi norintys“, – pasakoja K. Degutytė.
 
„Ančiukų lenktynių“ metu į Vilnelės upę bus paleista daugiau nei 500 guminių ančiukų, kurie varžysis dėl pirmųjų vietų bei rėmėjų įsteigtų prizų. Be įspūdingų lenktynių susirinkusiųjų lauks išskirtinė programa, parengta specialiai mažiesiems renginio svečiams, kuriuos pasitiks profesionalūs Vilniaus Privačios gimnazijos pedagogai.

Renginio dalyvių taip pat lauks ir kitos pramogos: muzikos grupės „Dar“ koncertas, aikido profesionalo bei mago pasirodymai bei kiti siurprizai.

Šiemet jau dešimtą kartą rengiamos „Ančiukų lenktynės“ kasmet, įskaitant ir žiūrovus, pritraukia daugiau nei 1000 dalyvių, jų metu už parduotus guminius ančiukus surenkama daugiau nei 15 000 Lt. Šie pinigai skiriami projekte „Ateitis mano rankose“ dalyvaujantiems vaikams – talentingiems, bet neturintiems finansinių lėšų jaunuoliams. Dalyvavimas renginyje yra nemokamas.
 
 

Komentarai

Norėdami tęsti, pastumkite slanktuką į dešinę