Vilniaus Tarptautinis RAC

Vilniaus Tarptautinis Rotaract klubas susibūrė 2014 m. vasarą, siekdami pratęsti gražias Vilniaus Tarptautinio Rotary klubo tradicijas ir tapti šio klubo partneriais įgyvendinant svarbiausius klubo projektus. Taip pat, kurti ir vystyti naujas iniciatyvas, skirtas socialinės paramos bei edukacinių poreikių visuomenėje išpildymui.
Daugiau
Vilniaus Tarptautinis Rotaract klubas (VIRACT) susibūrė 2014 m. vasarą, siekdami pratęsti gražias Vilniaus Tarptautinio Rotary klubo tradicijas ir tapti šio klubo partneriais įgyvendinant svarbiausius klubo projektus. Taip pat, kurti ir vystyti naujas iniciatyvas, skirtas socialinės paramos bei edukacinių poreikių visuomenėje išpildymui. 
Vilniaus Tarptautinis Rotaract klubas vienija dvidešimt gyvenimo užsienyje patirties turinčių, aktyvių, entuziastingų esamų ir būsimų lyderių. Struktūriškai mąstydami ir planuodami, sėkmingai vystome ne vieną ilgalaikį projektą. Mūsų stiprybė – profesionalus ir atsakingas požiūris į darbą bei nuoširdus ir betarpiškas narių tarpusavio bendravimas, tradicijų kūrimas bei jų puoselėjimas (kasmetiniai strateginiai susitikimai Kintuose, kalėdinė vakarienė VIRACT prezidento namuose ir kt.).  
 
VIRACT yra simbolinis  - 10-as Rotaract klubas Lietuvoje.
 
Pagrindiniai klubo projektai: „Kai skauda“, akcijos: „Nesunaikinamas Litas“, „Kalėdiniai litai“, vykdomi kiti edukaciniai/socialiniai/paramos projektai bei akcijos.
 
VIRACT veiklos aktualijos:
 
VIRACT video prisistatymas:
 
Norintiems prisidėti prie klubo projektų įgyvendinimo:
Vilniaus Tarptautinis Roratact klubas
i.k. 303417589
LT37300010141072729
 

Projektai

Kai skauda

Šis projektas yra vienas iš pagrindinių ir svarbiausių klubo veiklos prioritetų. Siekiame palaikyti tiek onkologinėmis ligomis sergančiuosius, tiek jų artimuosios rengdami trumpas paskaitas...

Kalėdiniai litai

“Kalėdiniai litai” yra idėja, gimusi bendradarbiaujant su Lietuvos Banku. Tai yra Vilniaus Tarptautinio Rotaract klubo narių rankų darbo dekoracija iš skaidraus burbulo, pripildyto...
2016-12-05

Susitikimai

Verslo centras “Europa”
Kiekvieną antradienį 19:00 val.
Konstitucijos pr. 7, 30 a., Vilnius