Vilniaus Tarptautinis RAC

Kalėdiniai litai

2016-12-05 « Atgal
Trečius metus vykstantis projektas „Nesunaikinamas litas – Burbulai“ – skirtas išsaugoti buvusios nacionalinės Lietuvos valiutos, lito, atminimą. Po 2014 metais Lietuvos Banko vykdytų procesų litui iš rinkos išimti, liko tūkstančiai tonų smulkintų litų kupiūrų, iš kurių sukūrėme suvenyrą - burbulą, pripildytą smulkių šios valiutos dalelių. “Kalėdiniai litai” tai yra Vilniaus Tarptautinio Rotaract klubo narių rankų darbo dekoracija iš skaidraus burbulo, pripildyto geriausių linkėjimų ir smulkintų litų. Per dvejus metus prieššventiniu Kalėdų laikotarpiu lankėmės Rotary ir Rotaract klubuose, kalėdinėse mugėse ir kituose renginiuose, siuntėme įmonėms kaip verslo dovanas ir taip beveik 400 burbulų rado namus. Surinktos lešos panaudotos kitam projektui „Kai skauda“ finansuoti, skirto palengvinti sergančiųjų onkologinėmis ligomis fizinį ir psichologinį skausmą, įgyvendinimui.

Daugiau apie “Kalėdinius litus”: https://www.facebook.com/kalediniailitai/?fref=ts

Esame užsibrėžę rimtą ir itin sudėtingą tikslą, kurio vieni, kad ir kaip norėtumėme, nesame pajėgūs pasiekti – tai ilga kelionė, kurioje mus veda atsidavę savo misijai gydytojai, ligonių artimieji, mūsų pačių svajonės, o labiausiai – patys kovotojai (nesinori onkologinių ligonių vadinti kitaip…).
Norėdami įsigyti „Kalėdinius litus“, maloniai prašome kreiptis į klubo brolį Artūrą Ručinską (tel.: +370 699 48976, el.p.: arturas.r@gmail.com).