Druskininkų RK

Labdaros renginys „Po angelo sparnu“

2017-01-07 « Atgal
2017 01 07 vakarą į „Grand SPA Lietuva“ konferencijų salėje „Nemunas“ surengtą  kasmetinį labdaros renginį „Po angelo sparnu 2017“ gausiai susirinko druskininkiečiai ir miesto svečiai. Šiemet tradicinis renginys kiek kitoks – jį organizavo ne tik Druskininkų „Lions“ moterų klubas, bet ir Druskininkų „Rotary“ klubas. Šį kartą geros valios žmonės buvo pakviesti į Šv. Kristoforo kamerinio orkestro koncertą.
 
Druskininkų „Lions“  moterų klubo prezidentė Lina Vidūnienė pasidžiaugė gausiu labdaros vakaro dalyvių skaičiumi, padėkojo broliams rotariečiams. Druskininkų „Rotary“ klubo prezidentas Jurijus Melničenko kalbėjo apie gaisrą Leipalingyje, pasiglemžusį šeimos namą. Jo žodžiais, ši nelaimė palietė daugelio net tos šeimos nepažįstančiųjų širdis ir paakino padėti nuo gaisro nukentėjusiems leipalingiečiams. „Darant gerus darbus, kartais visai netikėtai geriau pažįstame ir savo artimus žmonės,“ – sakė J. Melničenko.
 
Renginį pradėjo ir savo dainomis susirinkusiuosius nudžiugino jaunoji muzikos žvaigždutė druskininkietė Karolina Rastenytė. Druskininkų „Rotary“ klubo narių į renginį pakviestas ir maloniai sutikęs jame dalyvauti Vilniaus senamiesčio „Rotary“ klubo narys Šv. Kristoforo kamerinio orkestro vadovas Donatas Katkus buvo sužavėtas druskininkiečių publikos. „Esu pritrenktas. Pilnutėlė salė, gražūs žmonės, nuostabi publika. Labdaringa veikla tai ir „Lions“, ir „Rotary“ klubų narių prievolė. Jie turi būti tie neabejingi visuomenės judintojai. Žinoma, reikia puoselėti bendravimo kultūrą. Tad duok, Dieve, Druskininkų abiems klubams gyvuoti ilgus metus“, – linkėjo maestro.
 
Renginio metu surinktos lėšos (perkant bilietus, suaukota 4500 eurų suma) buvo paskirstytos keturioms druskininkiečių šeimoms. Ketverių metukų Edvardui Sergeičik, sergančiam 1-ojo tipo cukriniu diabetu, reikalingi sensoriai gliukozės kiekiui kraujyje matuoti. Šešerių metukų Mantui Baranauskui, kenčiančiam nuo sunkaus neįgalumo, reikalinga parama slaugai pagerinti ir naujai specialiai lovai įsigyti. Reikalinga papildoma parama ir Gustukui Lukšiui gydymui po operacijos Hamburge. Pagalbos sulauks ir Erlando bei Audronės Leonavičių šeima. 2016 spalio 22 d., įvykus nelaimei, sudegė šeimos gyvenamasis namas su visu jame buvusiu turtu. Sunkius nudegimus patyrė ir pats Erlandas Leonavičius.
 
Renginyje dalyvavusi viena iš sergančių vaikučių mama Dalė Sergeičik džiaugėsi gražia renginio „Po angelo sparnu“ idėja: „Pirmiausia tai yra begalinė pagalba žmonėms, kuriems tuo metu jos labiausiai reikalinga. Kartais beldiesi į įvairias duris, ir kai nors vienos iš jų atsidaro, esi laimingas. Puiku, kad yra tokie klubai, kurie imasi kilnios labdaringos veiklos. Renginys „Po angelo sparnu – tikrai šauni idėja. Labai palaikau tokias akcijas ir esu labai dėkinga. Mano vaikeliui bus suteikta parama. Mūsų  šeimai tai – lyg Kalėdų stebuklas.“
 
Druskininkų „Rotary“ klubas pasidalino gerumu ir su Druskininkų M. K. Čiurlionio meno mokyklos bendruomene – 25 šios mokyklos moksleiviai ir 12 mokytojų turėjo galimybę Šv. Kristoforo kamerinio orkestro koncerte dalyvauti nemokamai.
 
„Rotary“ klubo vyrai įsitikinę, kad kiekvieno geros valios žmogaus nesavanaudiška ir nuoširdi pagalba suteikia viltį nelaimės užkluptiesiems ir tiems, kas stengiasi jiems padėti.
„Teigiama, kad žmonės, kurie prisideda prie kilnios idėjos, taip pat yra savotiški angelai, nes išsaugoti ir puoselėti dėmesį ir pagalbą žmogui yra labai svarbu. Būkite laimingi, darydami gerus darbus,“ – linkėjo renginio „Po angelo sparnu“ organizatoriai, pradėdami naujus metus.
 

Komentarai

Norėdami tęsti, pastumkite slanktuką į dešinę