Druskininkų RK

Interact klubų suvažiavimas 2019

2019-05-19 « Atgal
2019 m. gegužės 17-19 dienomis Druskininkų Interact klubas organizavo Lietuvos Interact klubų suvažiavimą.

Renginyje dalyvavo jaunimas iš Vilniaus, Kauno, Plungės, Šiaulių, Tauragės ir Panevėžio Interact klubų. Vykusiame suvažiavime jaunuoliai išklausė klubų prisistatymų bendradarbiavimo bei mainų temomis, išgirdo įdomų Evilės Čakaitės pasakojimą apie patirtį jaunimo mainuose JAV. Svečiavosi ir Kauno Rotaract klubo narė Gertrūda Lazaravičiūtė.

Jaunieji Interact klubų nariai ne tik susipažino, sužinojo daug naujų dalykų, patirčių, bet ir smagiai praleido laiką - vyko įvairūs žaidimai, orientacinės varžybos, o penktadienio vakarą įžymybėmis persirengę Interact nariai tiesiog spindėjo.

Interaktiečiai dėkoja Lietuvos Rotary Apygardai už finansinę paramą organizuojant kasmetinį jaunimo renginį. Ačiū broliui Virgilijui Dirmai už renginio organizavimą ir pagalbą jaunimui.

Druskininkų Interact klubas su nekantrumu lauks susitikimo kitąmet Vilniuje vyksiančiame Lietuvos Interact klubų suvažiavime‘2020.