Druskininkų RK

Renginio metu išdalinta 500 atšvaitų

2018-10-02 « Atgal
Prasidėjus naujiems mokslo metams labai aktuali saugaus eismo tema. Druskininkų Rotary klubas kartu su Druskininkų Policijos komisariatu 2018 m. rugsėjo 19 d. organizavo renginį Druskininkų Atgimimo mokykloje. Renginio metu vyko saugaus eismo pamoka, mokiniai dalyvavo pokalbiuose, filmukų saugaus eismo tema pristatymuose.

Druskininkų Rotary klubo nariai  pasirūpino mažųjų druskininkiečių saugumu, nupirkdami kiekvienam priešmokyklinio ir pradinio ugdymo mokiniui po atšvaitą. Padedant Druskininkų Interact klubo nariams, mažiesiems druskininkiečiams išdalinta 500 atšvaitų. Ačiū broliams (Vytautui Kuneikai, Albertui Katilovskiui, Evaldui Matulevičiui, Valentinui Rozaliui,  Vladimirui Šanturovui, Mindaugui Ubartui) prisidėjusiems asmenine parama.

Rotary klubo prezidentas Vytautas Kuneika paskatino vaikus atidžiai elgtis gatvėje ir visada saugiai pasiekti namus, o klubo narys Albertas Katilovskis sakė, kad kiekvienas vaikas yra labai svarbus, ypatingas ir jo saugumu rūpinasi ne tik  pats vaikas, jo šeima, mokykla, policijos komisariatas, bet ir miesto Rotary klubas.

Saugaus eismo pamokų organizatoriai ir dalyviai tikisi, kad įgytos žinios apie saugų eismą gatvėse ir keliuose bei būtinoji saugumo tamsiuoju metų laiku priemonė – atšvaitai -  padės mokiniams saugiai pasiekti kelionės tikslą