Jurbarko RK

„Rotary“ klubas įrengė dvi palatas

2013-02-03 « Atgal
„Rotary“ klubas įrengė dvi palatas
2009-09-03
 
Antradienį Jurbarko ligoninės vidaus ligų skyriuje perkirpus simbolinę juostelę buvo atvertos durys į dvi naujas palatas, kurias įrengė Jurbarko „Rotary" klubas.
Besibaigiant darbo dienai Jurbarko rotariečiai į ligoninę rinkosi gerai nusiteikę - sumanytą projektą pavyko įgyvendinti pakankamai greitai, o apžiūrėjus palatas, greta esantį dušą, tualeto patalpą džiugino ir atlikto darbo kokybė. Pasak „Rotary" klubo prezidento Vidmanto Juzėno, mintį ligoninėje įrengti patogias vienvietes palatas pasiūlė patys klubo nariai, kuriems teko čia gydytis. Didžiausias entuziastas buvo Petras Butkus, supratęs, kad liga aktyvų žmogų stumte išstumia iš svarbių reikalų tėkmės. „Norėjome, kad ligoninėje būtų nors kelios palatos, kuriose būtų galima naudotis internetu, netrukdyti kitiems ligoniams ir patiems netrukdomai sutvarkyti neatidėliotinus reikalus. Teko čia gydytis, apie medikus galiu pasakyti tik pačius geriausius žodžius, tačiau ligoninės buitį vertinčiau kitaip", - sakė P. Butkus. 
Jaukesnių ir patogesnių palatų, už kurias pacientai sumoka dalį išlaidų, yra daugelyje ligoninių. Paskatinti tokios patirties, „Rotary" klubo nariai ligoninės administracijai siūlė kreiptis į rajono tarybą ir prašyti patvirtinti, kiek pacientas turėtų sumokėti už gydymąsi šiose palatose. Ligoninės vidaus ligų skyriaus vedėjos Dalios Butėnienės teigimu, svarstoma kaina galėtų būti apie trisdešimt litų už lovadienį. Pasak vedėjos, įrengtos palatos yra didelė dovana vidaus ligų skyriui, kadangi čia bene labiausiai iš visų ligoninės skyrių reikia remonto. Taip jau nutiko, kad tvarkant vieną ar kitą ligoninės aukštą, vidaus ligų skyriui remonto vis pritrūkdavo. 
Ligoninės vyr. gydytojo pareigas laikinai einantis Aivaras Šlekys ir gydytoja D. Butėnienė klubui padėkojo už gražią idėją ir paramą. Rajono mero Ričardo Juškos linkėjimus ir padėką už labdaringą veiklą rotariečiams perdavė savivaldybės gydytojas Raimondas Šulinskas. 
„Rotary" klubas dviem ligoninės palatoms įrengti skyrė 8700 Lt. „Tai mūsų klubo surinktos ir ligoninei paaukotos lėšos", - sakė klubo prezidentas V. Juzėnas. Darbus ligoninė atliko savo jėgomis, tad rotariečiai sumokėjo už remontui reikalingas medžiagas, kai kurią įrangą. Pasak V. Juzėno, klube dabar yra dvidešimt narių, o labdaringų darbų Jurbarke po rotariečių vėliava susibūrę žmonės imasi ne pirmą kartą. Svarbiausia, kad tai daroma iš širdies, norint padėti ir pradžiuginti geromis permainomis.
Jolita PILECKIENĖ
 

Komentarai

Norėdami tęsti, pastumkite slanktuką į dešinę