Kauno Romuva RK

Startavo Kauno Rotary klubų ažuolyno sodinimo projektas

2018-04-24 | Paskelbė: inga.jociene « Atgal
Kauno Rotary klubas ROMUVA pasodino pirmuosius 300 ąžuolų Rotary ąžuolyne. Tai yra projektas, skirtas paminėti Lietuvos atkūrimo 100 - osioms metinėms.

Esame klubas, davęs startą Kauno Rotary klubų ąžuolų parko sodinimui. Primename, jog Kauno Rotary klubų inicijuotas ąžuolyno sodinimas planuojamas vykti balandžio 16-27 dienomis, Karmėlavos girininkijoje (tarp Karmėlavos ir Neveronių) labai gražioje vietoje.

Viso Kauno Rotary klubai pasodins apie 2000 ąžuolų. Šioje vietoje galėsime įkurti poilsio aikštelę. Šį nuostabų, išliekamąją vertę turintį parką ir toliau prižiūrėsime, atsodinsime, drauge genėsime, kabinsime inkilus, kursime laužavietes. Parkas bus skirtas ne tik Rotary bendruomenei, bet ir visuomenei.

Inkilų įsigyjimui galime prisijungti prie kitos gražios Kauno Tvirtovės Rotarakt klubo iniciatyvos www.sekmesinkilelis.lt.

Kviečiame visus rotariečius būti pasiruošus kilniems darbams :).