Kauno Tauras RK

Kauno miesto Rotary lygos 2017 m. laimėtojas – Rotary klubas „Kauno Tauras“

2017 m. Kauno miesto Rotary lygos varžybos startavo 2017 m. sausio 29 d. pulo rungtimi. Vėliau sekė tinklinis, boulingas, stalo tenisas, krepšinis.
2017-04-11 | Paskelbė: gintaras.adomonis

Ekskursija į Sauliaus Vikšraičio plastinės chirurgijos centrą

Rotary klubo „Kauno Tauras“ nariai apsilankė Sauliaus Vikšraičio plastinės chirurgijos centre, kur susipažino su mūsų klubo rotariečio S. Vikšraičio profesionaliai atliekama veikla.
2016-11-22 | Paskelbė: vigintas.sakys

Svečiuose Kauno Klinikų kardiologas Vytautas GRIŽAS

Klubo susirinkime vertingus patarimus, kaip saugotis nuo širdies ir kraujotakos sistemų ligų, įtikinamai išaiškino Kauno Klinikų kardiologas medicinos daktaras Vytautas GRIŽAS.
2016-11-15 | Paskelbė: vigintas.sakys

Kaunui – Kalėdinis paramos koncertas, klubui – opera Vienoje ir 6 renginiai Kaune

Kauno Tauro prezidentas Aloyzas Gureckas pristatė rengiamą kasmetinį Kalėdinį paramos koncertą „Amžių dvikova“ (dalyviai: Aurelijus Globys (gitara) ir Zbignevas Levickis (smuikas)).
2016-11-10 | Paskelbė: vigintas.sakys

Kalėdinis koncertas - dovana Kauno miesto mokytojų bendruomenei

2015 m. gruodžio 11 d. Rotary klubas „Kauno Tauras“ padovanojo Baltijos gitarų kvarteto koncertą Kauno miesto mokytojų bendruomenei.
2015-12-14 | Paskelbė: gintaras.adomonis

Klubo svečias – automobilių sporto „Juta Racing“ komandos vadovas Audrius Gelžinis

„Kauno Tauro“ klube svečiavosi garsios Lietuvos automobilių sporto „Juta Racing“ komandos vadovas buvęs žymus autolenktynininkas Audrius Gelžinis.
2015-10-23 | Paskelbė: vigintas.sakys

Ekskursija į Alytaus pataisos namus

Klubo brolio Daumanto Gutausko iniciatyva Rotary klubo „Kauno tauras“ nariai aplankė Alytaus pataisos namus.
2015-03-25

Akademikas J.Brėdikis - kaip būti sveikam

Klubo nariai tikrinosi sveikatą ir dalyvavo akademiko J.Brėdikio paskaitoje apie sveikatą kitu žvilgsniu, kurį pristatė klubo narys medicinos mokslų habil. dr. Vidmantas Obelienius.
2015-03-20

Šiuolaikinis, įdomus ir naudingas verslo vadovams pranešimas

Rotary klubo "Kauno tauras" nariai ir klubo svečiai išklausė Adizes Graduate school (JAV, Kalifornija) dekano dr. Virginijaus Kundroto pranešimo.
2015-03-03

Susipažinome su naujausiu Toyotos modeliu LEXUS NX

RK "Kauno tauras" nariai "Lexus" salone Kaune klubo nario Tomo Skėrio kvietimu susipažino su naujausiais Toyota automobiliais.
2014-12-09