Kauno Tauras RK

Ekskursija į Sauliaus Vikšraičio plastinės chirurgijos centrą

2016-11-22 | Paskelbė: vigintas.sakys « Atgal
Gausus Rotary klubo „Kauno Tauras“ narių būrys apsilankėme Sauliaus Vikšraičio plastinės chirurgijos centre  (taip pat žr. www.svplastic.com) ir susipažinome su mūsų klubo rotariečio – plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojo – atsakinga ir labai profesionaliai atliekama veikla.
 
Sauliaus Vikšraičio plastinės chirurgijos centras – modernus ir šiuolaikiškas centras kur po vienu stogu dirba geriausių specialistų komanda – plastinės ir estetinės chirurgijos gydytojai, gydytojai otorinolarintologai, gydytojai dermatologai, ortopedai-traumatologai, anesteziologai-reanimatologai ir kiti aukščiausią profesinę kvalifikaciją turintys medicinos specialistai.
 
Pats S.Vikšraitis išsamiai papasakojo ir vaizdžiai parodė parengtoje prezentacijoje ekrane, kokia veikla užsiima šis centras, kokia naudojasi aparatūra ir technologijomis, kaip bendrauja su pacientais, kaip puikiai ir šiuolaikiškai įrengtas šis centras. Jį papildė plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas E. Zacharevskij ir gydytoja dermatovenerologė R. Kliunkienė. Po to apžiūrėjome visą trijų aukštų centrą (žr. nuotrauką). Susipažinome su centre naudojama pačia naujausia aparatūra ir technologijomis. Įspūdį paliko kompresinės terapijos limfodrenažo procedūra, atliekama su „SLIM PRESS“ įrenginiu, kuris suaktyvina veninę ir limfos cirkuliaciją.  Vienam mūsų rotariečiui „čia ir dabar“ impulsiniu diodiniu lazeriu buvo sunaikinti nereikalingoje vietoje augančių plaukų folikulai. Dar kitam – tripoliariniu ultragarsiniu aparatu buvo atlikta nereikalingų riebalų šalinimo kavitacijos procedūra. Įsitikinome, kad gali tapti lieknas be jokio skausmo ir diskomforto.
 
Aišku, mūsų klubo nariai-vyrai domėjosi ir moterų gražinimo operacijomis. Apie jas Saulius Vikšraitis savo centro interneto svetainėje rašo kaip apie meną. „Plastinė chirurgija man yra menas. Neužtenka vien tik įpjauti ir susiūti audinius, kad jie įgautų naują formą. Jeigu tai veido operacija – reikalinga tobula simetrija ir proporcijos, naudojama endoskopinė technologija, audinių užpildymas. Jei tai krūtų operacija – dirbu su audiniais kaip skulptorius su moliu, kad forma būtų kuo natūralesnė. Operacijų metu laikas man neegzistuoja, visada siekiu tik geriausio rezultato. To mokau ir savo kolegas“. Šioje svetainėje radau daug puikių atsiliepimų apie S.Vikšraičio atliktas operacijas, pateiksiu tik vieno atsiliepimo ištrauką, kuri trumpai bet aiškiai parodo, kad Sauliaus darbas yra kilnus ir reikalingas. Buvusi pacientė rašo: „Esu neapsakomoje euforijoje. Dėkoju Jums už suteiktus sparnus, pasitikėjimą ir džiaugsmą savo kūnu. Jūs – mūsų grožio Dievas! Esu be galo dėkinga Jums ir Jūsų personalui. Žinau, kad kitą kartą, galbūt jau po metų mes ir vėl pasimatysim.“
 
Man labiausiai patiko Sauliaus pasišventimas kilniam reikalui, jo profesinė kvalifikacija (jis yra daugelio Lietuvos, Europos ir tarptautinių draugijų narys, o 2016 metais patvirtintas ISAPS – Tarptautinės estetinės plastinės chirurgijos draugijos nacionaliniu sekretoriumi, nuo 2004 yra tarptautinis medicinos ekspertas), didžiulis organizacinis talentas ir, kas be ko, – žmogiškosios savybės: malonus bendravimas, dėmesys kitai nuomonei, siekis padėti bėdoje. Ne veltui Saulius tapo televizijos laidos „Bėdų turgus“ „Žaliojo obuolio“ laureatu.
 
Vigintas Šakys
 

Komentarai

Norėdami tęsti, pastumkite slanktuką į dešinę