Kauno Tauras RK

Kalėdinis koncertas - dovana Kauno miesto mokytojų bendruomenei

2015-12-14 | Paskelbė: gintaras.adomonis « Atgal
2015 m. gruodžio 11 d. įvyko Rotary klubo „Kauno Tauras“ organizuojamas ir remiamas, jau tapęs kasmetine tradicija, labdaringas Kalėdinis koncertas. Kaip galime tikėtis iš pačio koncerto pavadinimo „Nuo Baroko iki Roko“, šiais metais kartu su muzikos garsais keliavome laikmečiais ir girdėjome flamenko, balkanų ir world stiliaus melodijas. O už šių melodijų atlikimą buvo atsakingi Baltijos gitarų kvartetas (Zigmas Čepulėnas, Sergej Krinicin, Saulius S. Lipčius, Chris Ruebens) su multiinstrumentalistu Sauliumi Petreikiu ir kontrabosininku Vyčiu Nivinsku.

Rotary klubo “Kauno Tauras” turima ilgametė tradicija – šv. Kalėdų proga dovanoti miesto visuomenės atstovams šventinį koncertą. Kiekvieną kartą koncertas skiriamas žmonėms, kurių profesija atspindi vieną iš Rotary judėjimo misijų – tarnauti visuomenei. Šiais metais šventinis koncertas buvo skirtas Kauno miesto mokytojų bendruomenei.

Dar XIX a. žymiausias  prancūzų romatizmo poetas Viktoras Hugo pasakė, kad „Ateitis – mokyklos mokytojo rankose“. Ir jis neklydo. Mūsų visų didysis pasaulio pažinimas, užvėrus namų duris prasidėjo mokytojų rankose. Jie įdeda didžiausią indėlį į pasaulio ir savęs paties suvokimą. Į koncertą buvo pakviesti žmonės, kurie laiko savo rankose mūsų visų, mūsų vaikų ir būsimų kartų ateitį. Mokyklos suoluose ugdomi žmonės, nuo kurių priklauso didžiausi pasaulio sprendimai, kurie lemia visos visuomenės ir kiekvieno visuomenės nario gerovę. Jie tvirtai laiko rankose kiekvieną mokinį, nes tai ką jis išmoks šiandien, pakeis mūsų rytojų.

Šventų Kalėdų proga, visiems linkime tikėti gerais dalykais: jog turi draugo petį, patikimą partnerį, kad gyvenime priimi daugiau teisingų sprendimų, negu neteisingų ir kad ir ką bedarytum, tai specialiai nežeidžia, nei artimo, nei svetimo.