Kauno Tauras RK

Kauno miesto Rotary lygos 2017 m. laimėtojas – Rotary klubas „Kauno Tauras“

2017-04-11 | Paskelbė: gintaras.adomonis « Atgal
2017 m. Kauno miesto Rotary lygos varžybos startavo 2017 m. sausio 29 d. pulo rungtimi. Vėliau sekė tinklinis, boulingas, stalo tenisas, krepšinis.

Šių varžybų idėja gimė praėjusiais Rotary metais pirmosiose Kauno Rotary ir Rotaract klubų prezidentų prezidentinių pietų metu. Klubų prezidentams diskutuojant apie artimesnį, glaudesnį Kauno klubų bendravimo variantą ir nenutolstant nuo Rotariados idėjos (juk tai masiškiausias renginys Lietuvos Rotary bendruomenėje).
Manome, kad ši idėja pasiteisino su kaupu. Varžybų metu klubų nariai ne tik varžosi, bet ir aktyviai bendrauja, dalinasi idėjomis.
Kauno miesto Rotary lygos varžybas sudaro šešios rungtys - trys komandinės ir trys asmeninės.
Komandinės rungtys – boulingas, pliažo tinklinis ir krepšinis.
Asmeninės rungtys – pulas, stalo tenisas, plaukimas:
Varžybas organizuoja ir koordinuoja Kauno Rotaract klubas.
Šioje rungtyje 3-ą vietą užėmė Vytenis Trumpickas; 5-ą vietą - Vigintas Šakys ir 6-ą vietą - Nikolajus Dubnikovas.
Vėliau sekė boulingo rungtis. Ši rungtis buvo komandinė. Rotary klubo „Kauno Tauras“ komandą sudarė Nikolajus Dubnikovas, Konstantinas Pesenka ir Gintaras Adomonis. Šioje rungtyje buvo užimta garbinga 4-a vieta.
Tinklinio rungtynėse klubo komanda (Gintaras Staniulis, Vytenis Trumpickas ir Linas Sologubas) triumfavo – užimta 1-a vieta ir jiems įteikti aukso medaliai.
Stalo teniso rungtyje Rotary klubas „Kauno Tauras“ pakartojo triumfą. Dalyvavo trys klubo nariai ir jie pasidalino pirmąsias tris vietas: čempionu tapo Ovidijus Mickūnas; 2-ą vietą užėmė Audrius Virbalas ir 3-ą vietą – Nikolajus Dubnikovas.
Sekanti rungtis – tai krepšinis. Krepšinį supranta ir Lietuvoje žaidžia galima sakyti visi, bet pergales atkaklioje kovoje skina tik geriausieji – tai Rotary klubas „Kauno Tauras“ ir jo komanda (Gintaras Staniulis, Vytenis Trumpickas, Mindaugas Špokas, Gintaras Adomonis), kuri ir iškovojo aukso medalius.
Na o 2017 m. balandžio 08 d. įvyko paskutinė rungtis – plaukimo varžybos. Šioje rungtyje „Kauno Tauro“ komanda pasidalino visas tris prizines vietas: auksą iškovojo Vytautas Gustas; sidabrą – Nikolajus Dubnikovas ir bronzą ­– Audrius Virbalas.
Susumavus rezultatus – konstatuota, kad Kauno miesto Rotary lygą 2017 m. surinkę 70 įskaitinių balų laimėjo – Rotary klubas „Kauno Tauras“. Antroji vieta atiteko Rotary klubui „Dipolis“ (37 balai), o trečioji – „Hansa“ Rotary klubui (24 balai).

Varžybose dalyvavo:
1.  Kauno Rotary klubas;
2.  Rotary klubas „Romuva“;
3.  Rotary klubas „Dipolis“;
4.  „Hansa“ Rotary klubas;
5.  Rotary klubas „Kauno Tauras“;
6.  Kauno Tvirtovės Rotaract klubas;
7.  Kauno Rotaract klubas.