Kauno VRK

Įvyko pirmasis Lietuvos Inner Wheel klubų suvažiavimas

2017-06-08 | Paskelbė: zaneta.mudeniene « Atgal
Ponios Rasos Statulevičienės iniciatyva pirmą kartą Vidinio rato klubų moterys buvo pakviestos ne tik sudalyvauti šioje konferencijoje, bet ir papasakoti konferencijos dalyviams apie tarptautinę Inner Wheel organizaciją.

Dalyvavimas Apygardos konferencijoje buvo svarbus ir patiems klubams – veiklos dešimtmečius skaičiuojančių Vidinio rato klubų prezidentės  pirmą kartą susitiko būtent čia. Vėlesnis noras toliau bendradarbiauti bei dalintis geromis idėjomis moteris paskatino susitikti dar ne kartą. Susibūrė iniciatyvinė grupė. Susitikimų metu Kaune moterys aptarė būsimos Tarptautinės Baltijos šalių Inner Wheel klubų konferencijos, vyksiančios 2019 m. gegužės 24-26 d. Lietuvoje, gaires. Taip pat nusprendė suorganizuoti pirmąjį Inner Wheel – Šilutės, Tauragės, Vilniaus ir Kauno klubų suvažiavimą Rusnėje.

Šilutės IW klubo moterys suorganizavo puikų renginį, kuris įvyko gegužės mėnesį sodyboje “Pakalnės vingis”. Jame dalyvavo 47 moterys. Šiam susitikimui buvo sumanyta daug įdomios veiklos moterims – ekskursija po Rusnę ir Ventės ragą; paskaita moterims su lektore Agne Zinkevičiūte ir pokalbiu apie sveiką gyvenseną su farmacininku Virginijumi Skirkevičiumi; žuvies rūkymo edukacija-degustacija Rusnėje ir žuvies bei kitų patiekalų skanavimu su senojo maisto ruošimo puoselėtoju Algimantu Dirse.
Be jokios abejonės, svarbiausias šio keturių klubų susitikimo tikslas – susipažinti. Prisistatydami klubai  pasidalino veiklos patirtimi ir problemomis, pasidžiaugė vykdoma savišvieta ir labdaros projektais, kitais gerais darbais, tarnaujančiais visuomenei.

Jeigu kalbėtume apie pirmąjį blyną, kuris dažniausiai būna prisvilęs, tai įvykęs pirmasis Lietuvos Inner Wheel klubų bendras renginys paliko pačius geriausius prisiminimus bei didelį norą klubams bendradarbiauti ir ateityje.

Rasa Statulevičienė | 2017-06-14 14:19
Jūs nerealios! Pirmą kartą susitikot ir taip aktyviai praleidote laiką. Esat puikios moterys, mokat viską nuostabiai organizuot, tad turit laikytis išvien ir, palaikydamos viena kitą, daryt gerus darbus.