Kauno VRK

Kalėdinių puošmenų gamyba su ,,Namų židinio“ vaikais

2016-12-28 | Paskelbė: zaneta.mudeniene « Atgal
Kalėdos yra stebuklų, gerumo ir šilumos metas. Šiuo laikotarpiu stengiamės daugiau savo dėmesio skirti namams, draugams, mūsų artimiesiems. Vieną gruodžio vakarą Kauno vidinio rato klubo moterys savo laiką skyrė tiems, kuriems dėmesio ir bendravimo reikia labiausiai – vaikams, gyvenantiems vaikų globos namuose ,,Namų židinys”.

Susitikimo tikslas buvo pabendrauti su vaikais ir pamokyti juos kaip galima pačiam, prieinamomis priemonėmis ir nebrangiai pasipuošti  savo namus bei eglutę.  Klubo moterys šiam susitikimui ruošėsi iš anksto. Jos atsinešė spalvoto popieriaus ir įvairiausių juostelių, medžiagų skiaučių ir karpinių ruošinių. Susėdę prie bendro stalo, vaikai ir moterys karpė ir klijavo, lankstė ir dekoravo įvairias šventines puošmenas, kuriomis dabino čia pat stovinčią eglutę.

Namai buvo pilni šurmulio ir geros kūrybinės nuotaikos, kartu visiems dirbti  buvo gera ir smagu. Po kelių bendro kūrybinio darbo valandų šių namų eglutė buvo išpuošta vaikų rankomis pagamintais žaisliukais.

Monika | 2017-01-03 13:36
Labai smagu prisiminti vaikystę :)