Kauno VRK

Kauno Vidinio rato klubo pažintinė kelionė po Lietuvą

2016-11-06 | Paskelbė: zaneta.mudeniene « Atgal
Kauno Vidinio rato klubo moterys savo naują veiklos sezoną pradėjo nuo pažintinės kelionės po Lietuvą.

Kartu su klubietėmis į Dzūkiją vyko jų artimieji, draugai, taip pat vaikai iš globos namų  ,,Namų židinys”. Kelionės metu pamatyta tikrai nemažai: sužinota apie Marcinkonių, Zervynų, Kapiniškių kaimų istoriją ir architektūrą. Pamatėme Dzūkijos gamtos grožį – miškus, Ūlos ir Skroblaus upes, Ūlos akies šaltinį, slenkančias smėlio kopas. Ir žinoma, vykusieji rinko spanguoles pelkėje. Vėliau vyko susipažinimas su Dzūkijos nacionalinės virtuvės kulinariniu paveldu – skanauta grikių košė su baravykų padažu, maišyta ir kepta saldi grikinė babka.

Kai teigia Kauno Vidinio rato klubo moterys - kelionė buvo puiki, nuotaika gera ir nors nieko nedirbome, nuo patirtų įspūdžių grįžome maloniai nuvargusios.

Aistė | 2016-10-20 17:40
Labai smagi išvyka :)