Kauno VRK

Rotarietiška talka Obelynės parke

2016-11-15 | Paskelbė: zaneta.mudeniene « Atgal
Vėlų rudenį, Kauno Vidinio rato klubo moterys pakvietė Kauno Rotary klubus prisijungti prie talkos Tado Ivanausko Obelynės parke. Darganoto oro neišsigandę talkoje dalyvavo ir mūsų klubo globojami ,,Namų židinio” vaikai.
Ne tik rotarietiškai padirbėjome, bet ir aplankėme T. Ivanausko memorialinį muziejų. Susipažinome su miela ponia Eleonora (T. Ivanausko įdukra), išgirdome jos prisiminimus apie profesorių, palikome padėką knegoje krokodilo odos viršeliu ir visi joje pasirašėme. Taip pat ragavome kibinus, užgerdami karštu sultiniu, kuriuo vaišino Kauno raj. muziejaus direktorius p. Z. Kalesinkas su žmona. Ir žinoma – padovanojome Obelynės parkui Kauno Vidinio rato klubo sėkmės inkilėlį Nr.137, kuris bus įkeltas pavasarį.