Klaipėdos Aditės RK

Klaipėdos Rotary klubas „Aditė“ – pavadintas senovės indų deivės, visatos ir dievų motinos, vardu – yra pirmasis Lietuvoje rotariečių klubas, kurio narės tik moterys. Įkurtas 1993 metais Nijolės Požarskienės, klubo pirmosios prezidentės, iniciatyva, RK „Aditė“ į tarptautinį Rotary judėjimą įsijungė 1996 m. vasario 22 d., kai buvo pasirašytas čarteris. Klubo krikštatėviai Danijos Sct. Jacob klubo rotariečiai.
Daugiau
Klaipėdos Rotary klubas „Aditė“ – pavadintas senovės indų deivės, visatos ir dievų motinos, vardu – yra pirmasis Lietuvoje rotariečių klubas, kurio narės tik moterys. Įkurtas 1993 metais Nijolės Požarskienės, klubo pirmosios prezidentės, iniciatyva, RK „Aditė“ į tarptautinį Rotary judėjimą įsijungė 1996 m. vasario 22 d., kai gavo savo čarterį iš Danijos Sct. Jacob rotariečių.

Klubo susitikimų laikas ir vieta: pirmadieniais 17 val. 30 min., viešbučio „Ararat“ konferencijų salėje, Liepų g. 48A, Klaipėda 92107.

2019-03-08

Aditės RK kviečia padėti silpniausiems

Klaipėdos Aditės Rotary klubas kviečia prisidėti prie prasmingų darbų!
2019-03-07

Susitikimai

Viešbutis "Ararat"
Pirmadieniais 17 val. 30 min.
Liepų g. 48A, Klaipėda