Klaipėdos Aditės RK

Klaipėdos Rotary klubas „Aditė“ – pavadintas senovės indų deivės, visatos ir dievų motinos, vardu – yra pirmasis Lietuvoje rotariečių klubas, kurio narės tik moterys. Įkurtas 1993 metais Nijolės Požarskienės, klubo pirmosios prezidentės, iniciatyva, RK „Aditė“ į tarptautinį Rotary judėjimą įsijungė 1996 m. vasario 22 d., kai buvo pasirašytas čarteris. Klubo krikštatėviai Danijos Sct. Jacob klubo rotariečiai.
Daugiau
Klaipėdos Rotary klubas „Aditė“ – pavadintas senovės indų deivės, visatos ir dievų motinos, vardu – yra pirmasis Lietuvoje rotariečių klubas, kurio narės tik moterys. Įkurtas 1993 metais Nijolės Požarskienės, klubo pirmosios prezidentės, iniciatyva, RK „Aditė“ į tarptautinį Rotary judėjimą įsijungė 1996 m. vasario 22 d., kai gavo savo čarterį iš Danijos Sct. Jacob rotariečių.

Klubo susitikimų laikas ir vieta: pirmadieniais 17 val. 30 min., viešbučio „Ararat“ konferencijų salėje, Liepų g. 48A, Klaipėda 92107.

Delfinų terapijos centru domėjosi Danijos rotariečiai

Lietuvos jūrų muziejaus Delfinų terapijos centre lankėsi Danijos Rotary klubų asociacijos prezidentai. Jie susipažino su Klaipėdos Rotary „Aditė“ klubo paramos šiam centrui projektais...
2016-09-06

RI Prezidento viešnagė Lietuvoje

Birželio 9-10 dienomis Vilniuje viešėjo Rotary International prezidentas K.R. Ravindranas "Ravi" iš Šri Lankos.
2016-07-15

Susitikimai

Viešbutis "Ararat"
Pirmadieniais 17 val. 30 min.
Liepų g. 48A, Klaipėda